Hét gól az MTK-pályán, a Dorog vette el a Pécs veretlenségét

A szombati Diósgyőr–Haladás (1–2) találkozó után kilenc mérkőzéssel folytatódott a labdarúgó NB II 19. fordulója. Veresége ellenére a bajnokság féltávjánál a DVTK vezeti a tabellát, ráadásul az is eldőlt, hogy a piros-fehérek biztosan az élen zárják ezt az esztendőt. Az MTK hazai pályán legyőzte az éppen mögötte álló Gyirmótot, így fellépett a dobogóra, míg a PMFC a sereghajtó Dorog vendégeként vesztette el veretlenségét. A Szeged az új edző irányította Nyíregyházával csak döntetlent játszott, amely a forduló ötödik 1–1-gyel végződött mérkőzése volt. A Kozármisleny kiütötte a Siófokot, az Ajka pedig elhozta a három pontot a továbbra is botladozó Békéscsaba otthonából.

A Dorog elvette a Pécs veretlenségét!

A labdarúgó NB II 19. körében a forduló előtt még sereghajtó Doroghoz látogatott a második helyezett PMFC. A hazai csapat meglepetésre, de nem érdemtelenül 1–0-ra győzött Szedlár Zoltán góljával, így elvette a pécsi együttes veretlenségét.

Az Ajka hajrában szerzett góllal győzte le a sereghajtó Dorogot

A labdarúgó NB II 18. fordulójában a forduló előtt 11. helyen tanyázó Ajka a sereghajtó Dorogot fogadta. A hazaiak az első félidőben eldönthették volna a mérkőzést, de a lehetőségek ekkor még kimaradtak. A tompán játszó sereghajtó Dorog hiába volt stabil hátul, nem tudta kihúzni a mérkőzést kapott gól nélkül, Kovács Nikolasz hajrában szerzett találatával az Ajka 1–0-ra győzött.

NB II: két játékossal szerződést bontott a Dorog

A labdarúgó NB II-ben szereplő Dorogi FC közös megegyezéssel szerződést bontott Lakatos Csabával és Oldal Tiborral, így mindkét játékos távozott a csapattól – számolt be róla a klub honlapja.

NB II: simán nyert a Gyirmót, fordított az Ajka

A labdarúgó NB II 17. fordulójának kora délutáni mérkőzésein a Gyirmót simán megverte otthon a Kazincbarcikát, míg a játéknap előtt sereghajtó Dorog gólokban gazdag mérkőzésen múlta felül a Tiszakécskét. Az Ajka fordítani tudott Szentlőrincen, így egymás után a második idegenbeli meccsét nyerte meg, a Haladás pedig kikapott Mosonmagyaróváron.

Magabiztos játékkal fektette két vállra a Dorog a Tiszakécskét

A labdarúgó NB II 17. fordulójában a fordulót megelőzően sereghajtó Dorog a szintén alsóházi Tiszakécskét látta vendégül. A Dorog már a 20. percben kétgólos előnyben volt, és hiába szépített a Kécske a félidő hajrájában, a hazaiak a második félidőben is betaláltak kétszer, és 4–2-es győzelmet arattak.

Nagyot hajrázott a Dorog, de a Soroksár így is otthon tartotta a három pontot

A labdarúgó NB II 16. fordulójában a fordulót megelőzően hetedik helyen álló Soroksár a sereghajtó Dorogot látta vendégül. Hiába kezdett jól a vendégcsapat, a második félidő elején már kétgólos hátrányban volt. Szedlár 73. percben szerzett gólja izgalmassá tette a hajrát, de a Soroksár 2–1-es győzelmét a lelkes vendégek nem tudták megakadályozni.

Mind a három pontot elvitte a Siófok Dorogról

Gyenge első és izgalmas második játékrészt követően a Siófok egyet megőrzött kétgólos előnyéből Dorogon, a labdarúgó NB II 15. fordulójában.

NB II: nem bírt a DVTK a Mislennyel, hétgólos meccsen nyert a Hali

A labdarúgó NB II 14. fordulójában a DVTK hazai pályán nem bírt a Kozármislennyel, a Gyirmót viszont Tiszakécskén diadalmaskodott. Az ETO négy gólt szerezve győzte le a Békéscsabát, és ugyanígy tett a Haladás is, amely a negyedik, győzelmet érő gólját a ráadásban lőtte a Dorog ellen.

Hétgólos meccsen nyert a Haladás a Dorog ellen

A labdarúgó NB II 14. fordulójában a forduló előtt 9. helyezett Haladás a sereghajtó Dorogot fogadta, és fordulatos meccsen 4–3-ra nyert úgy, hogy a vasiak győztes gólja a 90+4. percben született.

NB II: tíz emberrel ikszelt a Gyirmót, fölényes DVTK-siker Óváron

A labdarúgó NB II 13. fordulójának kora délutáni mérkőzésein a Diósgyőr fölényes győzelmet aratott Mosonmagyaróváron, a Gyirmót bő 70 percet tíz emberrel játszva kétgólos előnyről ikszelt a vendég Soroksárral. A Budafok kétszer hátrányból állt fel a Csákvár ellen, a Szentlőrinc megverte a Haladást, az ETO három ponttal tért haza Dorogról.

Priskin fejesével nyert az ETO Dorogon

A labdarúgó NB II 13. fordulójában megszakadt az ETO FC Győr öt mérkőzés óta tartó nyeretlenségi sorozata, Tímár Krisztián együttese Priskin Tamás góljával 1–0-s győzelmet aratott a kieső helyen álló Dorog otthonában.

Sluka győzelemmel mutatkozott be a dorogi kispadon

A labdarúgó NB II 12. fordulójának nyitó mérkőzésén a Nyíregyháza Spartacus a sereghajtóként érkező Dorogot fogadta Sényőn. Az első félidőben a vendéglátónak volt nagyobb esélye arra, hogy előnybe kerüljön, ám a gól nélküli első negyvenöt perc után Marián Sluka csapata átvette az irányítást, és 1–0-ra győzött.

NB II: kinevezték a Dorogi FC új vezetőedzőjét

Marián Sluka lett a labdarúgó NB II-ben szereplő Dorogi FC új vezetőedzője, a klub jövő nyárig szóló – egyéves opciót is tartalmazó – szerződést kötött a trénerrel – számolt be róla a dorogiak honlapja.

NB II: két mérkőzés kezdési időpontja megváltozott

A Magyar Labdarúgó-szövetség (MLSZ) versenybizottsága megváltoztatta a Nyíregyháza Spartacus–Dorogi FC és az ETO FC Győr–Szentlőrinc NB II-es labdarúgó-mérkőzés időpontját.

Döntetlen Dorogon, a mérkőzésnyi emberelőny sem volt elég a Csákvár ellen

A labdarúgó NB II 11. fordulójában az utolsó helyezett Dorog a 12. Csákvárt látta vendégül. A Fejér megyeiek már a 2. percben emberhátrányba kerültek Mészáros Dávid kiállítása miatt, szívós játékkal mégis döntetlent harcoltak ki, a Dorog hiába támadta végig szinte az egész mérkőzést (1–1).

NB II: ugyanaz a szakmai stáb irányítja ma a Dorogot, mint a DVTK ellen

Bár közel a megegyezés, még nincs új vezetőedzője a labdarúgó NB II-ben szereplő Dorogi FC-nek, így a mai, Csákvár elleni bajnoki mérkőzésen is – Fenyvesi Lászlót leszámítva – a korábbi szakmai stáb irányítja a csapatot.

Újabb MTK-bukta, ráadásgóllal nyert a DVTK, élre ugrott a Pécs

Helycsere történt az élen a labdarúgó NB II 10. fordulóját követően. A játéknap előtt listavezető MTK meglepetésre kikapott a Nyíregyháza vendégeként Sényőn, a Pécsnek pedig egy siófoki gól nélküli döntetlen is elég volt ahhoz, hogy az élre ugorjon. A Gyirmót nyerte a győri városi rangadót az ETO ellen, a Diósgyőr a hosszabbítás utolsó percében csikarta ki a győzelmet az edzőt váltó Doroggal szemben, a Szeged pedig Tiszakécskéről tért haza három ponttal, így mindössze két pont a különbség az első és az ötödik között. A Soroksár esélyeshez méltóan legyőzte a vendég Ajkát, a Csákvár a hajrában fordította meg a meccset a Szentlőrinc ellen, az alsóházi helyosztót pedig a Budafok nyerte Mosonmagyaróváron.

Dorog: ifj. Bene Ferenc irányíthat a következő bajnokin

Fenyvesi László vezetőedző menesztése után a klub szakmai igazgatója, ifjabb Bene Ferenc irányíthatja a csapatot a következő meccsen.

Három kozármislenyi gól taszította utolsó helyre a Dorogot

A labdarúgó NB II 9. fordulójában a forduló előtt 18. helyen álló Dorog a forduló előtt sereghajtó Kozármislenyt fogadta. A vendégek már a negyedik percben megszerezték a vezetést, előnyüket pedig az első félidő végére megduplázták. A második félidőben a Misleny a harmadik gólját is megszerezte, végül a 88. percben szerzett Magyari találattal alakult ki az 1–3-as végeredmény.

Kézilabda Eb: Tudta-e?