Swansea 2-3 Norwich " Megtörtük az 50 éves átkot! "

A csapat ismét kitett magáért. Büszkék lehetünk a fiúkra, hiszen a Swansea otthonában először voltak képesek nyerni, ezzel igy egy 50 éves...

Büszkék lehetünk a fiúkra, hiszen a Swansea otthonában először voltak képesek nyerni, ezzel igy egy 50 éves átkot küldtünk a multba.

Összeállitások: Norwich-nál Ruddy-R. Martin,Drury(Barnett 57'),Ward,Naughton-Surman,Pilkington,Fox,Bennett(Hoolahan 76')-Holt,Jackson(Morison 83')

További cserék: Steer,Johnson,Crofts,Wilbraham.

A Swansea-nél Vorm-Williams,Taylor,Caulker,Rangel-Sinclair(Routledge 73'),Dyer(Lita 73'),McEachran(Gower 64')-Sigudsson,Graham

További cserék: Tremmel,Monk,Richards,Moore

Ez a mérkőzés is nagy küzdelmeket hozott! Az első 10 percben a Swansea probált veszélyeztetni ,majd a Norwich is megmutatta, hogy mire képes.

A csattanó a 23ik percben jött, amikor is Dyer-hez került a labda aki Graham-hez passzolt a 16oson bévülre. Graham pedig 10 méterről okosan a jobb felsöbe lőtt. 1-0

Ezután már a Norwich mégjobban kezdett hajtani. A 46ik percben szabadrugást végezhettünk a Swansea 16osa sarkájánál. A beívelt labdát a védők kifejelik , majd egy Norwich játékoshoz kerül a labda, aki kapura lőné de a labdája megpattan egy védőn, a labda oldalt pattan és nagyon ügy tünt hogy szöglet lessz belőle, de egy másik Norwicg játékos megmentette és beadta a labdát. a középre érkező labdát Holt fejelte be.1-1

Pár perccel később jött az újabb gól. A Norwich támadott majd a 16 előterében Pilkington kapott labdát aki a kapura lőtte. Lövését becsuszva probálta háritani az egyik Swansea játékos, de ez helyett a laba megpattant rajta és a kapuba került. Szerencsé gólt szereztünk!

1-2

De ezután sem álltunk le, a 63ik percben Holt kap nagy labdát a 16 jobb oldalánál és Vorm melett belövi a labdát.

1-3

Minössze 16 perc kelett ahoz, hogy rugjunk 3 gólt.

De még ezek után sem lett leállás,Vorm-nak védenie kellett a porbálkozakarta tartani a Swansea-t.A Swansea még ezek után is becsületesen küzdött.

A 86ik percbe a Swansea 11est kapott, amit Graham gólra is értékesitett.

Ezután már gól nem született, igy maradt a 2-3-as (!) eredmény.

Ez a győzelem azt jelenti hogy egy 50 éves átkot pusztitottunk el és a klub a 8ik helyről várja a folytatást.

A következő mérkőzésünket hazai környezetben a Manchester United ellen játszuk.

Ezt a mérkőzést durván 20 000 néző tekintette meg.