Norwich 2-0 Bolton "Félelmetesek voltunk"

2469347 24693472469347 2469347
2012.02.05. 20:02
A kiesés elől menekülő Bolton csapatát fogadtuk! Ezzel az összeállítással léptek pályára a csapatok: Norwich: Ruddy-Drury,Whitbread(Bennett...

A kiesés elől menekülő Bolton csapatát fogadtuk!A kiesés elől menekülő Bolton csapatát fogadtuk!

Ezzel az összeállítással léptek pályára a csapatok:

Norwich: Ruddy-Drury,Whitbread(Bennett 40'),Naughton,Ayala(R Martin 23')-Surman,Pilkington,Hoolahan,Fox-Holt,Jackson(Morison 74')

További cserék: Steer,Johnson,Crofts,Johnson

Bolton: Bogdan-Knight,Mears,Ricketts,Wheater-Muamba(K Davies 57'),Eagles(Tuncay 73'),Petrov,M Davies,Reo-Coker-N'Gog(Sordell 82')

További cserék: Jaaskelainen,Boyata,Pratley,Klasnic

A 2 csapat közötti különbséget észre lehetett venni, hiszen a bolton a kiesés elől menekül, míg a Norwich a Top 10-be hajt.

A teljes mérkőzés során kétszer annyi helyzetet dolgoztunk ki, mint a Bolton. Az első félidőben kétszer is kényszer cserét kellett végre hajtania Paul Lambert-nek.

A második félidőben már szórakoztatóbb játékot láthattak a nézők és a Norwich mégjobban kezdeményezett és a 70ik percben Surman góljával megszereztük a vezetést.1-0

Ezután sem állt le a csapat. A 85ik percben Pilkington megszerezte a csapat második gólját.2-0

Ezzel a győzelemmel a csapat javitott, hiszen az előző meccsen a Sunderlandtől simán 3-0ra kikapott.

Lambert a meccs után így nyilatkozott: " Úgy gondolom, ma hihetetlen játékot mutattunk és a kezdetektől fogva félelmetesek voltunk. "

" Elvesztettük a fő központunk felét, 2 ball és 2 jobb hátvéddel játszottunk. Elliott Bennett jobb hátvédet játszott és rendkivóli teljesítményt nyújtott. A mai teljesitmény abszolót kiemelkedő volt."

" Sziporkázó volt, ahogy bizonyos időpontokban játszottunk. Azt gondolom megérdemelten nyertünk. "