Tippversenyünk 33. fordulója -> Newcastle - Everton 03.25. 20:45 - TIPPEKET E-MAILBEN VÁRJUK

2532497 25324972532497 2532497
2014.03.24. 10:03
Hétvégén egy kiszenvedett siker és végre egy Cissé gól. Nem is lehet sokáig pihenni, mert kedden már jön is a következő mérkőzés. Ez egy...

Hétvégén egy kiszenvedett siker és végre egy Cissé gól. Nem is lehet sokáig pihenni, mert kedden már jön is a következő mérkőzés. Ez egy elmaradt meccs, az Everton ellen, ami valószínűleg sokkal nehezebb lesz, mint a hétvégi. Ősszel egy rettenetes első félidő után (0-3), egy csodálatos második félidővel majdnem döntetlenre mentettük a meccset. Vajon most mi lesz?Hétvégén egy kiszenvedett siker és végre egy Cissé gól. Nem is lehet sokáig pihenni, mert kedden már jön is a következő mérkőzés. Ez egy elmaradt meccs, az Everton ellen, ami valószínűleg sokkal nehezebb lesz, mint a hétvégi. Ősszel egy rettenetes első félidő után (0-3), egy csodálatos második félidővel majdnem döntetlenre mentettük a meccset. Vajon most mi lesz?

A TIPPEKET E-MAILBEN VÁRJUK, a [email protected]!

Newcastle - Everton 2014.03.25 20:45

A speciális kérdés: Cissé beindul és ezen a meccsen is szerez gólt?

A tippeket e bejegyzés hozzászólásában várjuk a lenti minta alapján (legkésőbb a meccs kezdése előtt 10 perccel):