Tippverseny update - Az ötödik játéknapunk után

2532497 25324972532497 2532497
2013.01.03. 16:01
Sajnos ismét egy vereség következett a tegnap esti mérkőzésen. Pedig milyen jól indult... Örült is az összes Newcastle szurkoló, azok még...

Sajnos ismét egy vereség következett a tegnap esti mérkőzésen. Pedig milyen jól indult... Örült is az összes Newcastle szurkoló, azok még jobban, akik hazai győzelemre voksoltak. Nem voltunk kevesen... Ahogy haladt előre az idő és a mérkőzés, egyre bosszúsabbak lettünk, mígnem a végére csak 3-an maradtak akik jól tippelték meg a meccs végkimenetelét. Azt, hogy az Everton csapata hagyja el a stadiont 3 ponttal gazdagabban. Nézzük, hogy befolyásolta az összesített eredményeket Moyes csapatának győzelme.Sajnos ismét egy vereség következett a tegnap esti mérkőzésen. Pedig milyen jól indult... Örült is az összes Newcastle szurkoló, azok még jobban, akik hazai győzelemre voksoltak. Nem voltunk kevesen... Ahogy haladt előre az idő és a mérkőzés, egyre bosszúsabbak lettünk, mígnem a végére csak 3-an maradtak akik jól tippelték meg a meccs végkimenetelét. Azt, hogy az Everton csapata hagyja el a stadiont 3 ponttal gazdagabban. Nézzük, hogy befolyásolta az összesített eredményeket Moyes csapatának győzelme.

Ebben a fordulóban a most már szokásosnak mondható, (nyerő) 21 számú tipp érkezett. A vegyes hírek ellenére - Ba eligazolása a Chelseahoz és Debuchy érkezése - 13-an hazai győzelemre voksoltatok. Nagy is volt az öröm a 3 perc tájékán, amikor is Cissé szerzett vezetést, egy nem mindennapi potya góllal. Meg említeni, hogy Krul adta a gólpasszt egy 60 méteres átadással. Ekkor úgy gondoltuk, hogy jó sok pontot fogunk szerezni a számunkra kedvező tippekkel.

Szép lassan csordogált a mérkőzés, majd a félidő előtt jött Baines és egy óriási bombagóllal visszahozta az Evertont a meccsbe, és többi játékost a tippversenybe. Majd a második félidő első 15 percének a végén Anichebe előzte meg Santont és szerezte meg a későbbi győztest gólt, ezzel 3-ra csökkentve a helyes végkimenetelt megtippelők létszámát.

Hosszú idő után ismét sikerült valakinek telibe találnia az eredményt, Bobwhite szenzációs megérzése jutalmául 7 ponttal gazdagodott. Ha még a gólszerzőket is jól tippeli... Joco és Gézu tippelt még az Evertonra, ők 5-5 ponttal gazdagodtak ezért. A többiek pedig, hála a gólszerzőknek vagy a speciális kérdésnek 1-2-3 pontot csíptek meg.

Meg kell említeni egy fura tippet is... Gimbowild 9-8-as Newcastle győzlemre voksolt. Úgy gondolom a sok gólszerzővel szeretett volna robbantani. Nem sikerült neki...
Ez is egy játékfelfogás, nem tisztem minősíteni, mindenki döntse el maga, hogy mennyire élvezetes így játszani... És természetesen mennyire fair a többi játékossal szemben, akik komolyan veszik a játékot.