Bundesliga: Kahn szerint Lewandowski marad a Bayernnél

MTI/SZ. R.MTI/SZ. R.
Vágólapra másolva!
2022.05.21. 16:50
null
Oliver Kahn elmondta, a maguk részéről megtették ajánlatukat a lengyel támadónak (Fotó: AFP)
Oliver Kahn, a Bayern München klubelnöke ragaszkodik Robert Lewandowskihoz, és szerinte a német futballbajnok lengyel sztárcsatára marad is az együttesnél.

 

A korábbi válogatott kapusból lett klubvezető szombati nyilatkozatában emlékeztetett rá, hogy a 33 éves támadó szerződése 2023-ig szól, és úgy gondolja, hogy Lewandowski annak lejártáig bizonyosan a Bayern labdarúgója lesz.

„Meg kell vele állapodni egy új kontraktusról, de ha nem sikerül, akkor is nálunk játszik a következő idényben" – vázolta a helyzetet Kahn.

A müncheni illetékesek jó ideje próbálják maradásra bírni a lengyel csatárt, akit több elitklub, így a Barcelona is szívesen látna soraiban.

„Távozásának kérdése nincs napirenden, Robert Lewandowski kitölti 2023-ig kötött szerződését" – mondta Kahn a Welt am Sonntagnak, hozzátéve, hogy a maguk részéről megtették ajánlatukat a lengyel labdarúgónak a hosszabbításra.

Legfrissebb hírek

A Bayern megállapodott a Liverpoollal Luis Díaz átigazolásáról – sajtóhír

Német labdarúgás
14 órája

Aranybányából ifitemető – Moncz Attila publicisztikája

Német labdarúgás
2025.07.25. 22:59

Hugo Ekitiké érkezését bejelentette a Liverpool – hivatalos

Angol labdarúgás
2025.07.23. 20:33

Lisztes Krisztián és Fenyő Noah is elutazik a Frankfurttal az Egyesült Államokba

Német labdarúgás
2025.07.23. 09:43

Markus Krösche – egy üzleti zseni Frankfurtból

Német labdarúgás
2025.07.22. 15:18

A Bundesligán belül váltott klubot a Debrecen és a Diósgyőr egykori csatára

Német labdarúgás
2025.07.19. 17:38

Ekitikével megállapodott a Liverpool, de a Frankfurttal még nem

Angol labdarúgás
2025.07.17. 16:23

Viharos hónapok jöhetnek a Bayernnél – átalakulhat a vezetőség

Német labdarúgás
2025.07.15. 08:13
Ezek is érdekelhetik