Leverkusen: ez lenne ám a nagy fogás! Párizsból jöhet vb-győztes Havertz helyére

MTI MTIMTI MTI
Vágólapra másolva!
2020.09.07. 14:54
null
Julian Draxler a Leverkusen kiszemeltje Havertz helyére (Fotó: AFP)
A világbajnok Julian Draxlerrel pótolná Kai Havertzet a német labdarúgó-bajnokságban szereplő Bayer Leverkusen.


A „gyógyszergyáriak” 71 millió fontért adták el a Chelsea-nek a 21 éves támadó középpályást, akinek a helyére a Paris Saint-Germain német középpályását szemelték ki.

A 2014-ben világbajnok, még mindig csak 26 éves Draxler párizsi szerződéséből még egy év hátravan. Az átigazolást ugyanakkor megkönnyítheti, hogy a francia klub nem marasztalja a többnyire csak csereként pályára lépő játékost, aki ugyancsak távozni szeretne.

Az ügyben már megszólalt Joachim Löw, a német válogatott szövetségi kapitánya is, aki szintén Draxler klubváltását sürgeti annak érdekében, hogy a játékos állandó lehetőséget kapjon, ellenkező esetben nem tudja számításba venni a nemzeti csapatnál a jövő évi Európa-bajnokságon.

Legfrissebb hírek

Egy megpattanó lövés döntött, a PSG csak üggyel-bajjal tudott nyerni Nantes-ban

Francia labdarúgás
7 órája

Donnarumma csak a pénz miatt távozik? Szerintünk nem!

Francia labdarúgás
2025.08.14. 10:00

Marquinhos: Veszélyes, ha magadra húzod a PSG-t

Bajnokok Ligája
2025.08.14. 07:34

A hajrában kétgólos hátrányból felállt, majd tizenegyespárbaj után megnyerte az európai Szuperkupát a PSG

Bajnokok Ligája
2025.08.13. 23:10

A BL-döntőben kezdő PSG három helyen frissült – kezdőcsapatok az Európai Szuperkupa-meccsre

Minden más foci
2025.08.13. 20:08

A negyedmilliárd eurós bevétel ellenére ragaszkodnak a régi recepthez a „gyógyszergyáriak”

Német labdarúgás
2025.08.13. 13:22

Veszélyben Schäfer András helye az Unionban

Légiósok
2025.08.13. 09:46

Holtfáradt Paris Saint-Germain vár a Tottenhamre az európai Szuperkupában

Bajnokok Ligája
2025.08.13. 09:36
Ezek is érdekelhetik