Bayern: Ribéry a kapufával ütközött, megsérült – fotó

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
Vágólapra másolva!
2018.08.03. 14:16
null
Franck Ribéry megsérült a Bayern München csütörtöki edzésén... (Fotó: AFP)
Megsérült a Bayern München labdarúgócsapatának csütörtöki edzésén Franck Ribéry: a francia támadó nekiszaladt a kapufának, felszakadt a feje, ápolni is kellett már a pályán.

 

Finiséhez érkezett a felkészülés, Rottach-Egernbe utazott edzőtáborozni a Bayern München. A német bajnokcsapat első, csütörtöki gyakorlásán a befejezéseket gyakorolta, de nem minden alakult a terv szerint. Az 1500 néző előtt megtartott tréningen Franck Ribéry egy pályán kívül elhelyezett kapunak szaladt neki.

A francia légiós fejéből ömlött a vér, gyors és szakszerű orvosi ellátásban részesült már a pályán és később az öltözőben is. Néhány órával később közösségi oldalán köszönte meg a biztató üzeneteket, és azt írta, hamarosan visszatér. Sokáig nem „nyalogatta a sebeit", pénteken egy jókora kötéssel a fején már újra edzésbe állt.

...majd pénteken már újra tréningezett (Fotó: AFP)
...majd pénteken már újra tréningezett (Fotó: AFP)

Nem úgy, mint Sandro Wagner, James Rodríguez, Renato Sanches, Kingsley Coman és Arturo Vidal, akik valamennyien egyéni edzéseket végeznek.

A Bayern München első tétmeccsét augusztus 12-én játssza, az Eintracht Frankfurttal találkozik a német Szuperkupában.

Legfrissebb hírek

Ez volt az év meccse a Bundesligában: történelmi csatában harcolta ki a biztos bennmaradást az Union Berlin

Német labdarúgás
1 órája

Gulácsi megsérült, odahaza botlott a ligautolsóval meccselő RB Leipzig

Német labdarúgás
4 órája

Hordágyon kellett levinni a pályáról az ellenféllel ütköző Gulácsi Pétert

Német labdarúgás
5 órája

Klubcsúcsot állíthat be az RB Leipzignél Lőw Zsolt

Német labdarúgás
12 órája

A Real Madrid „lesimázta” a Bayernt, teljes az Euroliga rájátszásmezőnye

Kosárlabda
22 órája

Lőw Zsolt: Orbán nagyon jó úton halad a visszatérés felé

Német labdarúgás
Tegnap, 17:50

Szerződést hosszabbított Schäfer András klubrekorder csapattársa

Német labdarúgás
Tegnap, 11:06

A Lipcse csatára a klubrekord-beállítás előtt álló Lőw Zsoltot dicsérte

Német labdarúgás
2025.04.17. 18:48
Ezek is érdekelhetik