Kép: így nézett ki a Schalke játékosának szeme a meccs után

Vágólapra másolva!
2018.03.13. 18:18
Thilo Kehrer, a Schalke védője a német élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 26. fordulójában végigjátszotta a Mainz ellen 1–0-ra megnyert bajnokit, és csapata egyik legjobbjának bizonyult. Annak ellenére, hogy az egyik szemére alig látott.

Kehrer még az első félidőben összefejelt a Mainz egyik futballistájával, amitől elkezdett feldagadni a szeme, mint egy ökölvívónak, aki rossz helyre kapta a pofont.

A német védőt ápolták egy darabig, majd visszatért a pályára. A játékvezető a második félidő kezdetén megkérdezte tőle, biztosan lát-e, mert ha nem, el kell hagynia a pályát. Bár ez erős túlzás volt, Kehrer azt mondta, semmi baja, így végig a pályán maradhatott.

És a találkozó végére így nézett ki a szeme…

Az első félidőben sem nézett ki jól, de a meccs végére ijesztően bedagadt Kehrer szeme (Fotó: bild.de)
Az első félidőben sem nézett ki jól, de a meccs végére ijesztően bedagadt Kehrer szeme (Fotó: bild.de)
Legfrissebb hírek

Az elmúlt évek legrosszabb edzőjének tartják Erik ten Hagot Leverkusenben

Német labdarúgás
Tegnap, 14:02

„Kékebb az ég, magasabbak a hegyek” – Eötvös Loránd fotógyűjteménye

Képes Sport
2025.09.03. 17:21

Ez nagyot szólna: Raúl is jelölt a Leverkusen kispadjára – sajtóhír

Német labdarúgás
2025.09.03. 10:20

Csak igazolt egy csatárt a Bayern München, csak eladta Woltemadét a VfB Stuttgart

Német labdarúgás
2025.09.02. 19:36

„Ahol bíztak bennem, ott trófeákat nyertem” – Ten Hag az újabb kirúgása után

Német labdarúgás
2025.09.02. 08:24

Jackson mégis a Bayernben folytatja, a Pool egyik üzlete kútba esett – így telt a transzferpiac záró napja az elitligákban

Minden más foci
2025.09.02. 01:30

Xavi válthatja a kirúgott Ten Hagot a Leverkusen kispadján – sajtóhír

Német labdarúgás
2025.09.01. 15:56

Két hónapig tartott a Ten Hag-időszak Leverkusenben, lapátra került a holland edző – hivatalos

Német labdarúgás
2025.09.01. 12:04
Ezek is érdekelhetik