Bayern: „Semmi konkrétum” – bizonytalan Ribéry jövője

Vágólapra másolva!
2016.04.04. 18:47
Franck Ribéry, a német élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban (Bundesliga) szereplő Bayern München középpályása továbbra sem tudja, marad-e a bajor klubnál.



Az elmúlt hónapok során Jérome Boateng, Thomas Müller, David Alaba, Javi Martínez és Xabi Alonso is hosszabbított a Bayernnel, Franck Ribéry jövője azonban továbbra is erősen kérdéses a Bundesliga címvédőjénél.

A francia középpályásnak 2017 nyaráig érvényes a szerződése a Bayern Münchennel, a klub pedig még nem tett lépéseket a hosszabbítás érdekében.

„Semmi konkrétumot nem hallottam még a szerződésemmel kapcsolatban. Egyelőre nem tárgyaltunk a hosszabbításról, de mindenki tudja, hogy mire vagyok képes. Olyan sokáig szeretnék játszani, ameddig csak lehetséges” – kommentálta szűkszavúan jövőjét a 33. életévét hamarosan betöltő futballista.

Ribéry bokasérülése miatt februárig csupán egyetlen bajnokin lépett pályára a Bayernben ebben a szezonban, visszatérése óta azonban rendszeresen tagja a kezdőcsapatnak.

Legfrissebb hírek

Kimmich: Egy pillanatig sem éreztük, hogy bajban lennénk

Bajnokok Ligája
3 órája

Győzelem Párizsban is: tovább menetel a Bayern München

Bajnokok Ligája
12 órája

Bajnokok Ligája: Párizsban szuperrangadót rendeznek

Bajnokok Ligája
Tegnap, 10:14

Kettős emberhátrányban kapott ki Kölnben a Hamburg

Német labdarúgás
2025.11.02. 17:47

A Bayern már az első félidőben lerendezte a Leverkusen elleni meccset

Német labdarúgás
2025.11.01. 20:22

Két nagy stuttgarti hiba is kellett a Lipcse sikeréhez

Német labdarúgás
2025.11.01. 17:43

Jön a bajnokok csatája Münchenben

Német labdarúgás
2025.11.01. 08:44

Guirassy góljával hozta a kötelezőt a Dortmund Augsburgban

Német labdarúgás
2025.10.31. 22:34
Ezek is érdekelhetik