Bundesliga 2.: Király bakizott, de így is megverték Stieberéket

2014.04.25. 21:11
A német másodosztályú labdarúgó-bajnokság (Bundesliga 2.) 32. fordulójának pénteki játéknapján a Király Gáborral felálló 1860 München minimális különbségű győzelmet aratott a Stieber Zoltánt a 84. percben bevető, míg Korcsmár Zsoltot végig a kispadon tartó Greuther Fürth ellen, amely továbbra is a második helyen áll, de az őt üldöző Paderborn egy meccsel kevesebbet játszott.

A német portálok beszámolója szerint a magyar kapus nagyot hibázott a hazaiak egyenlítő góljánál, akik azonban így sem tudtak pontot szerezni, mert az „oroszlánok" középpályása, Kai Bülow a 93. percben eldöntötte a találkozót.

A bordasérüléséből felépült Hajnal Tamást nem nevező Ingolstadt fontos pontot szerzett a bajnoki címét hétfőn biztossá tevő Köln ellen.

A harmadosztályban a Bajner Bálintot nélkülöző Borussia Dortmund II a Wehentől (1–4), a sárga lapot kapó Nagy Dánielt végig a pályán tartó Osnabrück az Unterhachingtól (0–3) szenvedett háromgólos vereséget.