Bundesliga 2.: Stieber gólpasszt adott Korcsmár első bajnokiján

2013.08.30. 20:47
A Greuther Fürth Stieber Zoltán vezérletével a 82. percben pontot mentett az FSV Frankfurt otthonában a német másodosztály 6. fordulójában. A bajnokságot továbbra is veretlenül vezető fürthiek gólját Stieber szöglete után Tom Weilandt szerezte.

A Kicker tudósítása szerint a 15. percben hátrányba kerülő Fürth legveszélyesebb embere végig Stieber volt, többször is veszélyeztette a hazai kaput. Az éllovasnál szintén végigjátszotta a mérkőzést Korcsmár Zsolt, aki először szerepelhetett a német csapatban bajnokin.

A szintén az élvonalból kiesett Fortuna Düsseldorf kikapott a Bielefeldtől, s így járt hazai pályán az 1860 München is, amely Király Gáborral a kapujában a 2–0-s vereséget szenvedett az első öt fordulóban nyeretlen Sandhausentől, és lecsúszott a dobogóról.

BUNDESLIGA 2.
6. FORDULÓ, PÉNTEKI MÉRKŐZÉSEK

FSV Frankfurt–Greuther Fürth 1–1
1860 München–Sandhausen 0–2
Arminia Bielefeld–Fortuna Düsseldorf 4–2
Az élcsoport: 1. Fürth 14 pont, 2. Aue 9 (6–5, 5 mérk.), 3. Kaiserslautern 9 (7–8, 5 mérk.), 4. 1860 München 9 (5–6)