Wolfsburg: góllal tért vissza fél év után a válogatott csatár

2013.02.05. 20:05
Góllal tért vissza Patrick Helmes, a német élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban (Bundesliga) szereplő VfL Wolfsburg támadója. A 13-szoros válogatott csatár betalált a Hessen Kassel elleni felkészülési mérkőzésen (7–0).

A Wolfsburg hétközi felkészülési meccsel tartotta szinten csapatát, az ellenfél a negyedik ligás Hessen Kassel volt, melyet könnyedén győztek le a „farkasok" 7–0-ra. De a Wolfsburg-szurkolóknak ennél talán fontosabb, hogy féléves kihagyás után újra pályára lépett Patrick Helmes, ráadásul a 45. percben megszerezte csapata ötödik gólját a mérkőzésen. A Wolfsburgnál egyébként Yohandry Orozco duplázott, Josué, Thomas Kahlenberg, Ivan Perisic és Bas Dost is betalált.

A 28 esztendős válogatott csatár 2012 augusztusában szenvedett keresztszalag-szakadást a Manchester City elleni felkészülési mérkőzésen, azóta most lépett először pályára.