Barcelona: Afellay pótolhatja a Schalkénál Raúlt

Vágólapra másolva!
2012.08.30. 15:45
A spanyol Barcelonában kevés játéklehetőséghez jutó holland Ibrahim Afellay egy idényre kölcsönben a német Schalke labdarúgója lehet. Erről több spanyol és holland internetes portál is beszámol a bild.de-nek nyilatkozó német klubvezető, Clemens Tönnies által elmondottakból kiindulva.

A németek a Katarba távozó Raúl González pótlására szemelték ki a hollandot, akit Tönnies „nagy játékosként” jellemzett, azzal a felvetéssel kiegészítve gondolatmenetét, hogy a szerződtetés körül „feltételezhetően minden rendben lesz”.

A holland Voetbal International már azt is tudni véli, hogy a labdarúgó ma Gelsenkirchenben van, és csupán egy lépés választja el az aláírástól. A szélsőként és támadó középpályásként is hasznos Afellay a több játéklehetőség reményében vált csapatot, ezzel is Louis van Gaalt, az új holland szövetségi kapitányt akarja meggyőzni nélkülözhetetlenségéről.

Afellayt a nyáron több európai nagy csapattal is hírbe hozták, de végül nem igazolt a neves kérőkhöz, az olasz Internazionaléhoz, valamint az angol Arsenalhoz, illetve Liverpoolhoz.

Legfrissebb hírek

Befér Marcus Rashford vagy csere lesz? – így állhat fel az új idényben az FC Barcelona

Minden más foci
2025.08.07. 12:32

Ötgólos Barcelona-siker Dél-Koreában

Spanyol labdarúgás
2025.08.04. 15:00

Rashford fél órát bírt csereként, győzelemmel kezdte a felkészülést a Barcelona

Spanyol labdarúgás
2025.07.27. 14:39

Ismét megműtik Ter Stegent, nem hagyja el a Barcelonát – hivatalos

Spanyol labdarúgás
2025.07.24. 18:49

„Olyan, mintha hazatértem volna” – Rashford a Barcelonáról

Spanyol labdarúgás
2025.07.24. 11:01

Legkorábban 2026-ban térhet vissza a Barcelona a Camp Nouba

Spanyol labdarúgás
2025.07.22. 13:43

Futsal: Veszprémből érkezik a Barcelona új edzője – hivatalos

Minden más foci
2025.07.22. 12:17

Rashford vasárnap délután érkezik Barcelonába – sajtóhír

Spanyol labdarúgás
2025.07.20. 13:40
Ezek is érdekelhetik