Németország: Michael Ballack helyreutasította Philipp Lahmot

Vágólapra másolva!
2010.07.14. 14:10
Michael Ballack úgy véli, továbbra is ő a német válogatott csapatkapitánya annak ellenére, hogy a dél-afrikai világbajnokságon Philipp Lahm viselte a karszalagot, és kijelentette, önként nem adja azt vissza.

„Számomra nem téma a kapitánykérdés. Én vagyok a válogatott csapatkapitánya. Véleményem szerint Philipp Lahm nem a megfelelő időpontban jelentette be igényét a karszalagra" – mondta Michael Ballack, akit ma mutattak be hivatalosan régi-új klubjánál, a Bayer Leverkusennél.

„Ha Philipp máshogy gondolja, akkor a szövetségi kapitányt kell kérdeznie. Ez nem kívánságműsor, a csapaton belül megvan a hierarchia. A következő válogatott meccs előtt biztosan átbeszéljük röviden az ügyet, de utána nem lesz köztünk súrlódás" – folytatta a 33 éves középpályás, aki sérülése miatt kihagyta a dél-afrikai világbajnokságot.

„Természetesen szeretnék Philippnek gratulálni, hiszen ma van az esküvője" – tette végül hozzá Ballack.

Legfrissebb hírek

Futballgermanizmus – Deák Zsigmond jegyzete

Német labdarúgás
2025.03.07. 07:00

A német szövetség ismét hosszabbítana Nagelsmann-nal – sajtóhír

Német labdarúgás
2024.11.21. 10:22

Így egyenlített a hajrában Szoboszlai a németek ellen – videó

Magyar válogatott
2024.11.19. 23:12

Értékelje a magyar válogatott játékosainak Németország elleni teljesítményét

Magyar válogatott
2024.11.19. 22:48

Nem adtuk fel: Szoboszlai góljával a 99. percben egyenlítettünk a németek ellen!

Magyar válogatott
2024.11.19. 22:47

Így kezd a magyar válogatott a németek ellen

Magyar válogatott
2024.11.19. 19:33

Szalai Ádám nem lesz ott a válogatott németek elleni meccsén

Magyar válogatott
2024.11.19. 14:27

Julian Nagelsmann üzenetet küldött Szalai Ádámnak, amelyre választ is kapott

Magyar válogatott
2024.11.18. 16:22
Ezek is érdekelhetik