Franz Beckenbauer klubelnök nem tartja kizártnak, hogy a nyáron a Bayern München eladja Owen Hargreavest. Az angol labdarúgó-válogatottban is számításba vett középpályás már régóta szerepel a Manchester United kívánságlistáján, s a legutóbbi két átigazolási időszakban több – sikertelen – ajánlatot is tett.

Reuters
A Milan elleni BL-búcsú klubcseréhez "segítheti" Hargreavest (sötét mezben)

Reuters
A Milan elleni BL-búcsú klubcseréhez "segítheti" Hargreavest (sötét mezben)
Owen Hargreaves tavaly 2010-ig meghosszabbította szerződését a Bayernnel, de a világbajnokság után számos alkalommal kijelentette: a Manchester Unitedhez akar igazolni. A 26 éves futballista elsősorban családi okokkal indokolta vágyát, s augusztusban már nagyon közel járt a váltáshoz. Akkor a német klub vezetői elfogadták az MU ajánlatát, de rövid időn belül meggondolták magukhoz, sőt FIFA-feljelentéssel fenyegették meg a szigetországi egyesületet.
„Ha 25-30 millió eurós ajánlat érkezik, akkor komolyan fontolóra vesszük Hargreaves eladását. Szerintem az elnökség is hasonló álláspontot képvisel, ezzel elégedetté tehetjük a játékost is” – mondta Beckenbauer.
A Bayern München szerdán este hazai pályán 2-0-s vereséget szenvedett az AC Milantól a Bajnokok Ligája negyeddöntőjében, s úgy tűnik, a vezetőség jelentősen át akarja alakítani a keretet. Ennek egyik „áldozata” lehet Hargreaves.
„Rövidesen leülök a Bayern vezetőivel, s megbeszéljük, milyen jövő előtt állok” – idézte a BBC az angol középpályást.
Legfrissebb hírek

Harry Kane megdöntötte Lionel Messi egyik rekordját
Bajnokok Ligája
2025.10.01. 16:06
Ezek is érdekelhetik