Szoboszlai a legfiatalabb Eb-csapatkapitány; Allan Heine: Az FTC képes mindig nyerni

L. P. I.L. P. I.
2024.06.11. 23:50

A Nemzeti Sport szerdai számából ajánljuk:

Fokozódik az Eb-láz Németországban és a magyar táborban. A Nemzeti Sport Európa-bajnoki stábja a mieink főhadiszállásán Szoboszlai Dominikot faggathatta, és az Eb-történelem legfiatalabb csapatkapitánya világossá tette: nem azért jöttünk, hogy gyorsan távozzunk…

…hatvan éve nyertük meg egyetlen futball Eb-érmünket, de a bronz nagy csalódás volt. Thury Gábor a héten 85 esztendős kapussal, Szentmihályi Antallal idézte fel az 1964-es négyes döntőn történteket. Címlapsztori két oldalon.

Allan Heine tudja, hogy remek döntést hozott, amikor a Fradi női kéziseinek edzője lett. A bajnokságban és a Magyar Kupában 27 év után duplázó zöld-fehérek dán mestere úgy véli, bárkivel is erősödik a csapat, bárki ellen képes lesz nyerni.

A NEMZETI SPORT NAPILAPOT DIGITÁLIS FORMÁBAN ITT OLVASHATJA EL!