A Real Madrid meccsén tér vissza a Bajnokok Ligájába a magyar játékvezető

P.  GY. B. P. GY. B.
Vágólapra másolva!
2024.11.18. 11:25
Kulcsár Katalin visszatér a BL-be (fotó: Getty Images)
Az Európai Labdarúgó-szövetség (UEFA) döntése értelmében Kulcsár Katalin vezeti a Twente–Real Madrid női Bajnokok Ligája-mérkőzést.

Kulcsár Katalin 2010 után egy évtizeden keresztül rendszeres szereplője volt a női Bajnokok Ligájának, ám 2021 februárja óta nem vezetett a legrangosabb európai kupasorozatban, mivel gyermeke született.

Visszatérése óta már voltak nemzetközi mérkőzései, és most levezetheti pályafutása 27. BL-főtáblás mérkőzését, mivel az UEFA őt jelölte a Twente–Real Madrid összecsapásra a negyedik fordulóban.

Kulcsár munkáját Vad Anita és az osztrák Amina Gutschi segíti az oldalvonal mellett, míg a negyedik játékvezető Sipos Katalin lesz. Az ellenőr a belga Sharon Sluyts lesz.

Legfrissebb hírek

Nem tudott leszállni a Real Madrid gépe, törölték a klubvilágbajnoki elődöntő előtti sajtótájékoztatót

Klub-vb
5 órája

BL: a Noah egygólos győzelemmel került közelebb a Ferencvároshoz

Bajnokok Ligája
18 órája

Viharos klubváltása után először a PSG ellen Kylian Mbappé

Klub-vb
Tegnap, 6:48

„Emberelőnyben voltak, nem akartam tovább játszani” – Courtois a bravúros védéséről

Klub-vb
2025.07.06. 08:18

PSG–Bayern: nem árt az óvatosság itt sem, ott sem

Klub-vb
2025.07.05. 11:03

Kulcsár Katalin újabb mérkőzést vezet a női Eb-n

Minden más foci
2025.07.05. 10:17

Könnyű ágon a Chelsea, így az Optánál a klub-vb favoritjává lépett elő

Klub-vb
2025.07.02. 13:24

A Real Madrid idénybeli 66. meccsével idénycsúcsot állított be

Spanyol labdarúgás
2025.07.02. 12:47
Ezek is érdekelhetik