Hátrányból nyert a Zágráb otthonában az Eszék

S. B.S. B.
2024.10.27. 17:59
Fordított az Eszék (Fotó: NK Osijek)
Az NK Osijek fordított és 4–2-re győzött a tabellán harmadik Dinamo Zagreb otthonában a horvát élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (1. HNL) 11. fordulójában.

Ugyan a zágrábiak kezdtek jobban és a 18. percben már vezettek is, ám már a félidőre fordítani tudott az Osijek. Először a 22. percben egyenlített az Eszék, majd a következő találatra kicsit várni kellett, de a 44.-ben már érkezett is a vezetést jelentő gól.

A folytatásban azonban nem dőlhetett hátra a vendégcsapat, az 50. percben ismét egyenlőre hozta a meccset a Dinamo. Erre azonban hamar érkezett is válasz a túloldalról, majd a 89. percben Arnel Jakupovic büntetőjével be is biztosította a győzelmét az Osijek.

HORVÁT 1. HNL
11. FORDULÓ
Dinamo Zagreb–NK Osijek 2–4 (Pjaca 18., 50. ill., Jakupovic 22., 89. – 11-esből, Jurisic 40., Hermani 55.)