Helikopter-leszállás miatt megakasztott meccs, gól a 83. percben – így telt az FTC új légiósának meccse Guyanában

CS. M.CS. M.
2024.09.06. 16:33
Fotó: Reddit
Nem mindennapi meccse volt csütörtök éjjel a Ferencváros nyári igazolásának, Virgil Misidjannak. A Guyana–Suriname Észak- és Közép-Amerikai Nemzetek Ligája-mérkőzésen egy pályára leszálló helikopter akasztotta meg a játékot, de a vendégek így is 3–1-re nyertek, az utolsó gólt épp Misidjan szerezte.

Még tartott a félidő, amikor az ominózus helikopter a pálya mellé szeretett volna leszállni, de csak a pályára sikerült, így várnia kellett a játékvezetőnek a második játékrész elindításával. A környező lapok szerint egyébiránt nem más, mint a guyanai elnök szállt le, stílusos belépővel.

Ekkor még a meccs 1–1-re állt, de a második félidőben kettőt vágott Suriname (1–3), amelyben a 83. percben betalált az FTC nyári igazolása, Virgil Misidjan is. Íme!