Liga 2: a Paks védője Csíkszeredára került kölcsönbe

B. M.B. M.
Vágólapra másolva!
2024.07.14. 12:52
Hegedűs János (jobbra) a Csíkszeredához került kölcsönbe (Fotó: Dömötör Csaba)
Egy évig a román másodosztályban szereplő FK Csíkszeredánál szerepel kölcsönben a Paksi FC 27 éves védője, Hegedűs János. A Haladás, a Puskás Akadémia, a Diósgyőr és a Vasas korábbi játékosa így az Európa-liga selejtezője helyett a Liga 2-ben kerülhet szembe a Román Kupa-győztes vajdahunyadi Corvinullal.

 

Hegedűs a székelyföldi klub második bejelentett igazolása ezen a nyáron, korábban a Győri ETO-val az NB I-be feljutó Kovács Márk tért vissza Csíkszeredába. Mellette jelenleg további öt anyaországi játékos (Kelemen Dávid, Makrai Gábor, Babati Benjámin, Pintér Bence és Nagy János) van az FK keretében, miután az idény végén távozott Jelena Richárd (Tatabánya) és a kölcsönből Paksra visszatérő Dezamits Dominik.

A korábbi magyar utánpótlás-válogatott, legutóbb Tiszakécskén játszó 23 éves csatár, Torvund Alexander jelenleg próbajátékon szerepel a csíki klubnál.

 

Legfrissebb hírek

A Ferencváros alapemberét szemelte ki az Al-Ahli

Labdarúgó NB I
15 órája

Bemutatkozott az ősi riválisnál a Juventust is megjárt kapus

Labdarúgó NB II
2025.10.07. 12:50

Liga 2: Sigér Dávid győztes találatnál adott gólpasszt

Minden más foci
2025.10.05. 14:08

Idegenben félelmetes csapat érkezik az FK Csíkszeredához

Minden más foci
2025.10.03. 16:31

A holland szélső a ZTE II-höz érkezett, brazil, nigériai és venezuelai csapattársa is lesz

Labdarúgó NB I
2025.10.03. 12:03

ETO FC: a győriek új szerzeménye az Interben is játszott a Serie A-ban

Labdarúgó NB I
2025.10.03. 08:37

Távozik a Csíkszeredától Babati Benjámin

Minden más foci
2025.10.01. 14:47

A Csíkszereda egy félidőt emberelőnyben volt, de így sem nyert Aradon

Minden más foci
2025.09.27. 16:00
Ezek is érdekelhetik