Minifutball Eb: kétgólos győzelemmel kezdtünk a lengyelek ellen

T. Z.T. Z.
2024.06.01. 23:04
Három gólt lőttünk a minifutball Eb-n a lengyeleknek (Fotó: Minifutball Szövetség/Facebook)
A magyar válogatott 3–1-re megverte Lengyelországot a Bosznia-Hercegovinában zajló minifutball Európa-bajnokság szombati játéknapján, ezzel győzelemmel kezdte szereplését a tornán.

A mieink kiváló teljesítményt nyújtottak az első félidőben, hiszen három gólt is szereztek, ezzel pedig megalapozták a győzelmet. Kiss Gábor kétszer is betalált, majd Kozó Viktor vette be a lengyelek hálóját, így a félidőben 3–0 állt az eredményjelzőn – derült ki a szövetség honlapján közzétett összefoglalóból.

A fordulás után sokáig nem született gól, ám tíz perccel a találkozó vége előtt szépítettek a lengyelek. Ezután újabb találat már nem esett, a magyar válogatott 3–1-es győzelemmel kezdte szereplését a kontinenstornán.