Galatasaray: a védőt kiállították, mert nekiment a csapattársának – videó

D. Á.D. Á.
Vágólapra másolva!
2021.08.17. 12:13
A török élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban (Süper Lig) szerelő Galatasarayban kiállították Marcaót, miután nekiment saját csapattársának.

Ritkán láthatunk olyat futballpályán, hogy csapattársak kapnak össze egymással egy mérkőzés során – főleg, ha kétgólos előnyt élvezhet az adott gárda. A Galatasarayban azonban pontosan ez történt meg, miután Marcao és Kerem Aktürkoglu szólalkozott össze a Giresunspor elleni mérkőzésen. Marcao és Kerem Aktürkoglu szólalkozott össze a Giresunspor elleni mérkőzésen.

A török támadó minden bizonnyal valami olyat mondhatott, ami teljesen kiakasztotta a brazil védőt – olyannyira, hogy többször meg is próbálta ütni a lökdösődés közepette.

Aktürkoglu egyébként nem reagált agresszívan Marcao viselkedésére, így a videobíró vizsgálata után csak a 25 éves hátvédet állította ki a játékvezető.

A meccset amúgy nem befolyásolta a piros lap, a Galatasaray a lefújásig megtartotta a kétgólos vezetését.

AZ ESET VIDEÓN

Legfrissebb hírek

Sallai vitás helyzetek középpontjába került az isztambuli derbin

Légiósok
6 perce

Amerikából jöttem: új királya van New Yorknak az NFL-ben?

Amerikai sportok
2025.10.03. 15:38

Ötös lista: Dembélé kapott, Henry nem – a legjobb játékosok, akik sosem nyertek Aranylabdát

Minden más foci
2025.10.03. 11:14

Így szerzett vezetést Varga Barnabás a Genk ellen – videó

Európa-liga
2025.10.02. 22:02

Dupla Tízes: Sallaiék nyerték a BL-csatát – van baj a Liverpoolnál?   

Bajnokok Ligája
2025.10.01. 19:33

Arne Slot a tizenegyesről: Szoboszlai Dominik nem hibázott

Bajnokok Ligája
2025.10.01. 07:41

Három magyar is a pályán volt, a Liverpool kikapott a Galatától a BL-alapszakaszban

Bajnokok Ligája
2025.09.30. 23:01

A magyar parlamenti válogatott legyőzte a törököt

Magyar válogatott
2025.09.30. 17:40
Ezek is érdekelhetik