Videó: a labdaszedő kidobta a játékos cipőjét, cserébe ő felrúgta

K. D.K. D.
Vágólapra másolva!
2020.02.10. 09:10
Elképesztően bizarr jelenet játszódott le a tunéziai élvonalbeli labdarúgó-bajnokság legutóbbi fordulójában a Hammam-Lif–CA Bizertin találkozón, amelyet egyébként a hazaiak nyertek meg 2–1-re.

A 71. percben ugyanis a Bizertin egyik játékosa, Mohamed Yeken elveszítette a fél pár cipőjét, ami valahogy az oldalvonal mellett landolt.

Ebben pedig a hazai labdaszedő fiú meglátta a lehetőséget az időhúzásra, így azonnal felkapta a cipőt, és bedobta a szurkolók közé.

Yeken válasza erre az volt, hogy odaszaladt, és, nem lehet szebben fogalmazni, egyszerűen felrúgta a fiatal segítőt.

A játékvezető természetesen azonnal kiállította a Bizertin játékosát, akire valószínűleg hosszú eltiltás vár…

A BALHÉ RÖVIDEN

ÉS A HOSSZABB VERZIÓ

Legfrissebb hírek

Videó: tizenegyesekkel megnyerte a Mol Magyar Kupát a Paks

Labdarúgó NB I
2 órája

Videó: Tóth Barna távoli lövésére a csereként beálló Lenny Joseph a 93. percben válaszolt a Mol Magyar Kupa döntőjében

Labdarúgó NB I
3 órája

Mourinho a csapatösszeállításról: Feldobok 25 érmét, és…

Minden más foci
2025.05.13. 19:24

Studer Ágnes is csatlakozott a rendőrség balesetmegelőzési kampányához – videó

Kosárlabda
2025.05.08. 12:02

PSK: a Honvéd edzője abban bízik, hogy lesz követője Puskás Ferencnek

Minden más foci
2025.05.04. 18:15

Rüdiger ámokfutásba kezdett az FC Barcelona elleni kupadöntőn, csak tízen tudták megfékezni

Spanyol labdarúgás
2025.04.27. 07:49

Cristian Ramírez távolról egyenlített, Lenny Joseph Dibusz Dénes passzát váltotta gólra – így jutott döntőbe az FTC

Labdarúgó NB I
2025.04.23. 22:07

Tiszta apja! Remek szólógóllal jelentkezett Wayne Rooney legidősebb fia

Angol labdarúgás
2025.04.22. 17:33
Ezek is érdekelhetik