Bundesliga: megműtötték Sallai német válogatott csapattársát

MTI MTIMTI MTI
Vágólapra másolva!
2019.11.18. 19:23
Sikeres műtéten esett át Luca Waldschmidt, az SC Freiburg német válogatott futballistája, aki a fehéroroszok ellen 4–0-ra megnyert szombati Európa-bajnoki selejtezőn sérült meg.

A magyar válogatott Sallai Rolandot is foglalkoztató Freiburg hétfőn arról számolt be, hogy az arcközépcsonttöréssel megoperált támadó jobb térdét és vádliját a következő napokban vizsgálják meg az orvosok, s amint felállítják a diagnózist, kiderül, hogy a 23 esztendős játékos felépülése mennyi időt vesz majd igénybe.

Waldschmidt szombaton harmadik alkalommal lépett pályára a német nemzeti csapatban, de becserélése után néhány perccel ütközött a fehérorosz kapussal.

„Nagyon sajnálom, mert amikor beállt, látszott rajta, hogy meg akarja mutatni a valós tudását” – nyilatkozta Joachim Löw, a nationalelf szövetségi kapitánya, aki hozzátette, a válogatott minden tagját negatívan érintette, hogy a csatár az ütközés során ennyi sérülést szenvedett el.

A németek szombaton biztosították a részvételüket a jövő évi Európa-bajnokságon, és utolsó selejtezőjüket kedden vívják Frankfurtban az északírek ellen.

Legfrissebb hírek

Korábbi klubja gyógyszerei miatt bármikor meghalhat a horvát csatár

Német labdarúgás
2025.10.09. 14:59

Dárdai Bence: Remélem, később azt mondhatom, ez az időszak erősebbé tett

Légiósok
2025.10.07. 17:31

Harry Kane szívesen szerződést hosszabbítana a Bayern Münchennel

Német labdarúgás
2025.10.07. 15:06

Kiütéssel nyert a Hamburg a Mainz ellen

Német labdarúgás
2025.10.05. 19:40

Gulácsi Péter: Egyértelmű volt, hogy maradni akarok

Német labdarúgás
2025.10.05. 10:23

Luis Díaz duplájára alapozva Frankfurtban is hibátlan maradt a Bayern München

Német labdarúgás
2025.10.04. 20:30

Gulácsi és Orbán végig a pályán volt, a Lipcse elhozott egy pontot Dortmundból

Német labdarúgás
2025.10.04. 17:28

Idegenbeli győzelmével már BL-helyen áll az újonc Köln

Német labdarúgás
2025.10.03. 22:29
Ezek is érdekelhetik