Kép: gyermeket vár Alex Morgan, a világ egyik legjobb női labdarúgója

M. D.M. D.
Vágólapra másolva!
2019.10.24. 10:17
Gyermeket vár Alex Morgan, az amerikaiak olimpiai és kétszeres világbajnok női labdarúgója – a hírről maga a 30 éves futballista számolt be a közösségi oldalain.

„Már most szeretünk téged, pedig még nem is találkoztunk. Hamarosan érkezik a Carrasco család legújabb tagja” – írta az Instagram-oldalán Morgan, akinek a férje Servando Carrasco, a Los Angeles Galaxy középpályása.„Már most szeretünk téged, pedig még nem is találkoztunk. Hamarosan érkezik a Carrasco család legújabb tagja” – írta az Instagram-oldalán Morgan, akinek a férje Servando Carrasco, a Los Angeles Galaxy középpályása.

A pár 2014 szilveszterén házasodott össze, születendő kislányukat 2020 áprilisára várják.

Login on Twitter

Welcome back to Twitter. Sign in now to check your notifications, join the conversation and catch up on Tweets from the people you follow.



Morgan arról nem írt a közösségi médiában, hogy a jövő nyári tokiói olimpián részt szeretne-e venni, vagy hogy egyáltalán tervez-e visszatérni a futballpályára.

Az Orlando Pride csinos támadója az eddigi 169 fellépésén 107 gólt szerzett az amerikai válogatottban. Az idei világbajnokságon hat találattal – harmadmagával a torna legeredményesebb játékosaként – segítette végső győzelemhez hazája nemzeti csapatát, és a France Football hétfőn jelölte a női Aranylabda elnyerésére esélyes 20 játékos közé.

Legfrissebb hírek

Hosszabbított 105-szörös válogatott futballistájával a Ferencváros

Labdarúgó NB I
2025.03.26. 19:46

Női NB I: nyert, és élre állt a Győr

Labdarúgó NB I
2025.03.24. 22:47

Megismétlődik a tavalyi döntő, az MTK után az FTC-t kiejtő ETO is fináléba jutott a női Magyar Kupában

Labdarúgó NB I
2025.03.19. 18:53

Mindegyik hazai csapat egy gólt szerzett a női NB I vasárnapi játéknapján

Labdarúgó NB I
2025.03.16. 19:16

Simán nyert az FTC és az ETO a női NB I-ben

Labdarúgó NB I
2025.03.14. 16:46

Női NB I: magabiztosan nyert Üllőn a Honvéd

Labdarúgó NB I
2025.03.09. 16:54

Visszavonult az első női labdarúgó, aki férficsapatban is játszott

Minden más foci
2025.03.05. 10:07

Otthon botlott az éllovas ETO a női NB I tavaszi nyitányán

Labdarúgó NB I
2025.03.01. 17:34
Ezek is érdekelhetik