Videó: balhé a lelátón, félbeszakadt az Ajax–Feyenoord U19-es meccs

Vágólapra másolva!
2019.05.26. 12:18
Nagyjából harminc percig tartott az Ajax és a Feyenoord U19-es gárdáinak összecsapása, ugyanis a szurkolók összetűzésbe kerültek a nézőtéren.

Az amszterdami találkozóra a vendégek nem utaztathattak drukkereket, azonban a játékosok családtagjai és a klubhoz tartozó személyek természetesen beléphettek a létesítménybe.

Harminchárom perc után szakították félbe a mérkőzést: sérülés nem történt a tribünön, ugyanakkor a rotterdamiak szerint nem biztosították a biztonságukat, ekkor vetett véget a meccsnek a játékvezető.

A beszámolók szerint két ember a Feyenoord-delegációból verbálisan inzultált két Ajax-futballistát. Az amszterdami szurkolók ezt nem vették jó néven, áttörtek a biztonságiakon, és nagyjából ötvenen átmentek a rotterdamiak szektorába.

Frank Stout, az RTV Rijnmond riportere szerint Dirk Kuyt, a korábbi Liverpool-sztár volt az események középpontjában. A 38 éves szakember jelenleg a Feyenoord U19-es csapatának edzője.

Legfrissebb hírek

A Liverpool másodedzője lehet az Ajax új mestere

Minden más foci
13 órája

A bajnoki cím elszalasztása után lemondott az Ajax vezetőedzője

Minden más foci
2025.05.19. 11:50

Dirk Kuyt: Arne Slot sem hitte, hogy ilyen gyorsan bajnok lehet

Angol labdarúgás
2025.03.23. 09:55

Visszatérhet korábbi csapatához az MU középpályása

Angol labdarúgás
2025.03.19. 15:54

Hummels kiállítása pecsételte meg a Roma sorsát Bilbaóban; a döntetlen is elég volt a Laziónak a Plzen ellen

Európa-liga
2025.03.13. 20:57

Szalah Gerrardot, Yamal Draxlert érte be, Kane közelít Beckhamhez – BL-statisztikák

Bajnokok Ligája
2025.03.12. 11:40

Hazai pályán is nyert, simán kiverte az Inter a Feyenoordot a BL-ből

Bajnokok Ligája
2025.03.11. 22:54

Kulcsfontosságú napok előtt a Barcelona, csodát tenne a Leverkusen és a Feyenoord

Bajnokok Ligája
2025.03.11. 09:29
Ezek is érdekelhetik