PSG: két dortmundira is szemet vetettek – sajtóhír

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
Vágólapra másolva!
2019.05.27. 14:08
A Bild szerint a francia élvonalbeli labdarúgócsapat, a Paris Saint-Germain szemet vetett a Borussia Dortmund két játékosára, Raphaël Guerreiróra, illetve Julian Weiglre.

A német napilap szerint Julian Weigl, akit Lucien Favre gyakran középhátvédei pótlására használt ebben az idényben, a szezon végén beszélt a svájci trénerrel, aki marasztalja, de a 23 éves középpályásnak nincs ínyére, hogy nem egyértelműen kulcsemberként számít rá a szakvezető.

A PSG a hírek szerint az ötszörös német válogatott játékos mellett szemet vetett a balhátvédként, és balszélsőként is bevethető Raphaël Guerreiróra is. A 25 éves portugál jó évet tudhat maga mögött, mivel hat gólt és hat gólpasszt jegyzett 32 mérkőzésen.

Guerreiro piaci értéke 20, míg Weiglé 22 millió euró a Transfermarkt szerint, így valószínűleg kettőjükért 50 millió körüli összeget kellene fizetniük a párizsiaknak.

Legfrissebb hírek

43 szerzett góllal és sima győzelemmel rajtolt a címvédő ETO a női kézilabda BL-ben

Kézilabda
4 órája

A PSG vezetőedzője után két kulcsjátékos is megsérült

Francia labdarúgás
6 órája

Kerékpárbalesetet szenvedett, kórházba került Luis Enrique

Francia labdarúgás
Tegnap, 10:54

Leépített a PSG, tényleg huszáros lett a hajrá Marseille-ben

Francia labdarúgás
2025.09.03. 19:36

Csak igazolt egy csatárt a Bayern München, csak eladta Woltemadét a VfB Stuttgart

Német labdarúgás
2025.09.02. 19:36

Chilwell érkezésével lett teljes a Strasbourg hatalmas nyári bevásárlása

Francia labdarúgás
2025.09.02. 12:30

Nincs több kérdés, Donnarumma a Man. City új kapusa – hivatalos

Angol labdarúgás
2025.09.02. 11:23

Kölcsönadta fiatal középpályását a Liverpool – hivatalos

Angol labdarúgás
2025.09.01. 23:41
Ezek is érdekelhetik