Németország–Oroszország 3–0
Joachim Löw alaposan felforgatott csapatot küldött pályára az oroszok ellen, hiszen Toni Kroos, Julian Draxler és Marco Reus különböző okok miatt hiányzott (igaz, a másik oldalon Artyom Dzjuba, Mário Fernandes, Gyenyisz Cserisev és Alekszandr Golovin sem állt rendelkezésre), így a fiatalok közül Kai Havertz, Leroy Sané, Serge Gnabry és Timo Werner is a kezdőcsapatban találta magát.
A vendégeknél is akadt egy meglepetés: 32 évesen ugyanis debütálhatott Ariclenes da Silva Ferreira, művésznevén Ari, aki 2006 óta légióskodik, a svéd Kalmar és a holland AZ érintésével 2010-ben igazolt Oroszországba, ahol a Szpartak és a Lokomotiv Moszkvában is játszott, jelenleg pedig az FK Krasznodar futballistája. Júliusban megkapta az orosz állampolgárságot, Sztanyiszlav Csercseszov kapitány pedig elérkezettnek látta az időt, hogy kipróbálja.
A németek kezdtek jobban, és a 8. percben Serge Gnabry passzát Leroy Sané lőtte a hálóba, 1–0.
A 25. percben növelte előnyét a hazai gárda, ezúttal egy jobbról belőtt szöglet után Antonio Rüdiger csúsztatott Niklas Süle elé, aki 7 méterről a bal sarokba lőtt, 2–0.
A 40. percben Kai Havertz ugratta ki Grabryt, aki 17 méterről, futtából nagy gólt rúgott, 3–0.
A második félidőben nem született több gól, de a két kapitány hat-hat cserével legalább kipróbált még néhány játékost.
Anglia–Egyesült Államok 3–0
Anglia az Egyesült Államok válogatottját fogadta a Wembleyben, ám a meccs hőse igazából Wayne Rooney volt, aki már visszavonult a nemzeti csapattól, azonban a szövetség úgy gondolta, ad számára egy búcsúlehetőséget.
Azzal már kevesebben értettek egyet, hogy miért kell őt pályára küldeni (a Manchester United korábbi középpályása, Paul Ince ezt egyszerű PR-fogásnak minősítette, hogy telt ház legyen), de a D.C. United támadója csak a második félidőben állt be.
Addig a társak gondoskodtak arról, hogy ne legyenek nagy izgalmak. A 25. percben Jesse Lingard a 16-os bal csücskétől csodálatosan csavart a bal felső sarokba, 1–0.
Két perc múlva növelték előnyüket a hazaiak, a felfutó Trent Alexander-Arnold kilőtte a jobb alsó sarkot, 2–0.
Az 58. percben jött el a történelmi pillanat, Rooney beállt Lingard helyére, de a harmadik gólt nem ő, hanem Callum Wilson szerezte a 77. percben, 3–0.
Írország–Észak-Írország 0–0
Az ír–északír ferkészülési csata nem hozott gólt, pedig előzetesen mindkét válogatott a győzelmet emlegette, hiszen – legalább a formát tekintve – ezzel jöhetett volna ki a gödörből. Jelen állás szerint ugyanis egyikük sincs jó pozícióban, és elképzelhető, hogy a B-divízió 3-as és 4-es csoportjából egyaránt kiesnek.
A 0–0-s eredmény azt jelenti, hogy Észak-Írország sorozatban a hetedik idegenbeli mérkőzésén maradt gólképtelen, vendégként legutóbb 2017. szeptember elsején, San Marinóban volt eredményes.
FELKÉSZÜLÉSI VÁLOGATOTT MÉRKŐZÉSEK
Írország–Észak-Írország 0–0
Németország–Oroszország 3–0 (Sané 8., Süle 25., Gnabry 40.)
Anglia–Egyesült Államok 3–0 (Lingard 25., Alexander-Arnold 27., Wilson 77.)