Sporting: „Van Persie? El kellene adnunk a stadiont hozzá!”

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
Vágólapra másolva!
2016.07.24. 10:12
Robin van Persie el akarja hagyni a török élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban (Süper Lig) szereplő Fenerbahcét, ám a holland csatár – bár portugál sajtóorgánumok erről számoltak be – nem lesz a Sporting játékosa. A vezetőedző elmondta, miért.

„Van Persie? Ez csak pletyka, nincs rá pénzünk… Ahhoz, hogy megvegyük, el kellene adnunk a stadiont!” – mondta Jorge Jesus vezetőedző.„Van Persie? Ez csak pletyka, nincs rá pénzünk… Ahhoz, hogy megvegyük, el kellene adnunk a stadiont!” – mondta Jorge Jesus vezetőedző.

A korábban az Arsenalban és a Manchester Unitedben is futballozó holland válogatott támadó távozni szeretne a török Fenerbahcétől. A Sporting mellett korábban a Leicester, a Lazio és kínai ajánlatok is szóba kerültek vele kapcsolatban, a spanyol Sport szerint a Barcelonába még cserecsatárnak is elmenne.

Legfrissebb hírek

Hayes-Davis utolsó másodperces triplája döntött – bejutott a férfi kosár Euroliga rájátszásába a Fenerbahce

Kosárlabda
2025.03.25. 23:17

Mourinho: Remélem, hogy csak véletlenszerű, ami velem történik a budapesti döntő óta

Európa-liga
2025.03.14. 07:53

Butland volt a hős – Mourinhóék tizenegyesekkel búcsúztak Glasgow-ban; továbbjutott a Spurs is

Európa-liga
2025.03.13. 23:53

Győzött a Real Madrid, de még így sincs rájátszást érő helyen a kosár Euroligában – videók

Kosárlabda
2025.03.13. 23:14

„Fáradt vagyok ehhez, ember…” – Mourinho alvást színlelt a Rangerstől elszenvedett El-vereség után

Európa-liga
2025.03.07. 09:59

Megvan, melyik csapattal játszik a Szeged a férfi kézi BL-ben a negyeddöntőbe jutásért

Kézilabda
2025.03.06. 22:25

Nem tudott előnyt szerezni Spanyolországban az MU; kikapott a Tottenham és a Fenerbahce is az El-ben

Európa-liga
2025.03.06. 20:51

Mourinho: Nem voltak okosak, akik megtámadtak, mert nem ismerték a múltam

Minden más foci
2025.03.06. 17:48
Ezek is érdekelhetik