Futsal: a BME-é a Kárpát-medencei Egyetemek Kupája

MTI MTIMTI MTI
Vágólapra másolva!
2016.03.06. 14:05
A Budapesti Műszaki Egyetem csapata nyerte meg a Budapesten rendezett Kárpát-medencei Egyetemek Kupája (KEK) futsaltornát.

Az Eötvös Loránd Tudományegyetem (ELTE) és a Budapesti Egyetemi Atlétikai Club (BEAC) közös szervezésében megvalósult tornán az idén öt ország 16 együttese vett részt. Az egyetemről már kiöregedett egykori résztvevők alkotta, ugyancsak 16 csapatos mezőny a KEK-kel párhuzamosan futó Alumni Kupán versenyzett, ebben a küzdelemben a csíkszeredai Imperial Wet diadalmaskodott – derül ki a szervezők vasárnapi közleményéből.

A Karácsfalvai Sztojka Sándor Görög Katolikus Líceum tanulói javára szervezett karitatív gyűjtés is eredményesen zárult, ugyanis a 32 pályára lépő csapat összesen több tucatnyi sportszert ajánlott fel erre a célra.

 

Legfrissebb hírek

Méh, kutya, drón, pánik – félbeszakadt futballmeccsek nyomában

Minden más foci
1 órája

Bejelentették, hol folytatja pályafutását Kyle Walker

Angol labdarúgás
18 órája

PSG–Bayern: nem árt az óvatosság itt sem, ott sem

Klub-vb
21 órája

Igazolt a Kazincbarcika; meglepő helyen köthet ki Kyle Walker; megsértődött a Barcelona – pénteki transzferhíradó

Minden más foci
2025.07.04. 23:03

Gyász: elhunyt Suscsák János korábbi játékvezető

Minden más foci
2025.07.03. 16:30

Labdarúgás: a szomszédban járt az európai utánpótlás krémje

Utánpótlássport
2025.07.03. 09:00

Gyász: elhunyt Gálvölgyi István labdarúgóedző

Minden más foci
2025.07.02. 11:42

Bejelentések az ETO-nál, a ZTE-nél és Fehérváron, Kepa az Arsenalé – transzferhíradó

Minden más foci
2025.07.01. 22:15
Ezek is érdekelhetik