Hollandia: emberölési kísérlettel vádolják a korábbi Fradi-kiszemeltet

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
Vágólapra másolva!
2016.03.01. 12:02
null
Sno a BL-ben is szerepelt a Celtic labdarúgójaként, de nem váltotta be a hozzá fűzött reményeket (Fotó: AFP)
Hollandiai sajtóértesülések szerint emberölési kísérlet és súlyos testi sértés vádjával kell bíróság elé állnia Evander Snónak. A holland futballista korábban a Ferencváros kiszemeltje volt.

 

 

Az U23-as válogatottságig jutó védekező középpályás állítólag két családtagjával közösen bántalmazott két férfit. Az áldozatok sérülése annyira súlyos volt, hogy az ügyészek az emberölési kísérletet is a vádak közé emelték.

A beszámolók szerint Sno és két társa megrugdosta a földön fekvő két áldozat fejét. Sno az önvédelmet hozta fel mentségére, és állítja, senkibe nem rúgott bele, aki a földön feküdt. A tárgyalás a jövő héten kezdődik.

Sno pályafutása során futballozott többek között az Ajaxban és a Celtic FC-ben is, 2013-ban a Ferencváros kiszemeltje volt. Jelenleg szabadon igazolható, miután nem tudott megegyezni az ADO Den Haag vezetőivel. A 28 éves középpályás karrierje során szívproblémákkal küzdött, két alkalommal (2010-ben és 2012-ben) is megállt a szíve a pályán.

Legfrissebb hírek

Ki bírja a nyomást? – Bobory Balázs publicisztikája

Labdarúgó NB I
6 órája

Különmetró szállítja az Újpest-szurkolókat a Ferencváros elleni MK-meccsre

Labdarúgó NB I
14 órája

Makreckis: A Ferencvárosnál minden edzésnek és meccsnek tökéletesnek kellett lennie

Labdarúgó NB I
16 órája

Robbie Keane Pesicsről: A viselkedésével majd én foglalkozom

Labdarúgó NB I
19 órája

Bese Barnabás a Fradi elleni derbik előtt: itt a lehetőség a pokolból a mennybe jutni

Labdarúgó NB I
2025.03.30. 19:46

Pesics összeveszett Varga Barnabással a Ferencváros tizenegyese előtt, Robbie Keane lecserélte – videó

Labdarúgó NB I
2025.03.30. 19:17

Örülhet a Puskás AFC, emberhátrányban döntetlent játszott a Ferencváros a Diósgyőr vendégeként

Labdarúgó NB I
2025.03.30. 18:56

Álex Vallejo javuló formája sokat érhet a Fradi ellen

Labdarúgó NB I
2025.03.30. 10:47
Ezek is érdekelhetik