Skócia: a korábbi győri szélső aláírt a dobogós csapathoz

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
Vágólapra másolva!
2015.03.02. 23:51
A korábban a Győri ETO-t, később a Kaposvárt erősítő Tarmo Kink a skót labdarúgó-élvonalban harmadik helyen álló Invernessnél folytatja pályafutását.

Az Inverness bajba került csatárposzton, miután Billy Mckay 150 ezer font ellenében a Wiganhez szerződött. John Hughes menedzser így nagy erőkkel a támadószekció megerősítésén dolgozott. A múlt héten három próbajátékos került a bajnokságban remekül szereplő csapathoz, közülük kettőnek magyarországi múltja is van.

Tarmo Kink – aki korábban a Győrben vált ismert futballistává hazánkban – meggyőzte a skótokat. A karrierje során az orosz Szpartak Moszkvában, az angol Middlesbrough-ban és az olasz Varesében is megforduló 82-szeres észt válogatott középpályás nyáron távozott az NB I-ből kieső Kaposvártól. Azóta nem volt csapata, most azonban aláírt az Invernesshez.

Szintén tesztelésen volt Skóciában Prince Rajcomar – aki 2009 és 2012 között erősítette a Zalaegerszeget, azóta megfordult a Venlóban, legutóbb pedig Thaiföldön, a Tero Sasanában futballozott – ám ő (egyelőre) nem győzte meg a szakmai stábot.

 

Legfrissebb hírek

Magyar válogatott védővel erősített a Diósgyőr – hivatalos

Labdarúgó NB I
32 perce

Francia védőt szerződtetett a Debrecen – hivatalos

Labdarúgó NB I
2 órája

DVTK: a hatszoros magyar válogatott védő kedden Miskolcon egyeztet a jövőjéről – NS-infó

Labdarúgó NB I
5 órája

A Paks bejelentette a Vasastól érkező csatárt és a kölcsönadását

Labdarúgó NB I
5 órája

A Ferencváros játékosa megérkezett Debrecenbe – NS-infó

Labdarúgó NB I
7 órája

Paks: újabb gólerős csatárral egyeztek meg, akit kölcsön is adhatnak – NS-infó

Labdarúgó NB I
8 órája

Védőt igazolt a Debrecen és a Diósgyőr, 53 millióért sem engedik el a Serie A gólkirályát – keddi transzferhíradó

Minden más foci
10 órája

A Puskás Akadémia bejelentette ifjabb Dárdai Pál szerződtetését

Labdarúgó NB I
11 órája
Ezek is érdekelhetik