Ciprus: a korábbi fradista visszatér az Omoniához

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
Vágólapra másolva!
2014.12.30. 19:47
André Schembri hamarosan újra a ciprusi labdarúgó-bajnokság élvonalában szereplő Omonia Nicosiát erősíti – tudósítanak helyi portálok.

A korábban a Ferencvárosban is futballozó André Schembri nemrégiben családi okokra hivatkozva szerződést bontott a német második ligás FSV Frankfurttal, és egy ideje újra az őt nyáron útjára bocsátó Omoniánál edz. Már csak a játékengedélye megérkezésén múlik, hogy a máltai csatár ismét pályára léphessen a zöld-fehéreknél.André Schembri nemrégiben családi okokra hivatkozva szerződést bontott a német második ligás FSV Frankfurttal, és egy ideje újra az őt nyáron útjára bocsátó Omoniánál edz. Már csak a játékengedélye megérkezésén múlik, hogy a máltai csatár ismét pályára léphessen a zöld-fehéreknél.

Hamarosan újra játszhat az Omoniában egy másik korábbi fradista, a brazil születésű Leandro is, aki tavaszi súlyos térdsérülése után nyolc hónapot hagyott ki.

„Úgy érzem most magam, mint egy kisgyerek, aki a karácsonyi ajándékát bontogatja – kommentálta Leandro az orvosoktól „kapott" zöld jelzést. – Egy labdarúgónak nagyon nehéz megélnie egy ilyen hosszú kihagyást. Türelmesnek kell lennem, hogy sikeres legyen a visszatérés."

A bajnokság ötödik helyén álló Omonia a negyedik helyezett AEK Larnaca vendége lesz a legközelebbi fordulóban, szombaton.

Legfrissebb hírek

Portugáliába igazolt a Ferencvárossal hírbe hozott védő – hivatalos

Minden más foci
20 órája

Kerkez Milos minden idők második legdrágább magyar játékosa lett

Légiósok
2025.06.26. 13:08

Az osztrák másodosztályba szerződött a legendás énekes fia

Minden más foci
2025.06.26. 12:10

A Liverpool és a Leverkusen megegyezett Quansah átigazolásáról – sajtóhír

Angol labdarúgás
2025.06.22. 19:09

Florian Wirtz klubrekordot jelentő összegért a Liverpoolhoz igazolt – hivatalos

Angol labdarúgás
2025.06.20. 20:00

A Barcába távozó kapus helyére az Újpest volt játékosát szerződtette az Espanyol

Spanyol labdarúgás
2025.06.19. 17:31

Neymart BL-szereplők akarják?; az Arsenalnak a csatárvásárlással, a Lipcsének az edzőkereséssel vannak gondjai

Minden más foci
2025.06.17. 22:25

Sokallja a csatár árát az Arsenal, messze még a megegyezés

Angol labdarúgás
2025.06.17. 21:21
Ezek is érdekelhetik