Lyon: az elnök szerint Gourcuff még a nyáron távozhat

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
Vágólapra másolva!
2013.08.19. 20:56
Kimondottan sejtelmesen fogalmazott a francia élvonalbeli Lyon labdarúgócsapatának elnöke, Jean-Michel Aulas a gárda válogatott kulcsemberének, Yoann Gourcuffnek a jövőjét illetően. Az elnök utalt arra, hogy a középpályás akár még az idén nyáron elhagyhatja a lyoniakat.

„Nem hinné, hogy Gourcuff elmenne az Arsenalba, de a futballban bármi megtörténhet” – utalt Aulas arra az angol sajtóértesülésre, miszerint játékosa a londoniakhoz távozna még a nyári átigazolási szezonban.Aulas arra az angol sajtóértesülésre, miszerint játékosa a londoniakhoz távozna még a nyári átigazolási szezonban.

A 27 éves középpályás az idényben már két bajnokin lépett pályára a Lyonban – két gólja és két asszisztja van már –, és két BL-meccsen is ott volt már.

Legfrissebb hírek

Real Madrid, Liverpool, Chelsea, Arsenal – sorban állnak az elitklubok a Bournemouth védőtehetségéért

Spanyol labdarúgás
10 órája

Szoboszlai gólpassza után született meg a Liverpool második gólja

Angol labdarúgás
2025.05.11. 18:01

Arne Slot felrázná a rangadóra a bajnok Liverpoolt

Angol labdarúgás
2025.05.11. 09:23

Három ember kórházba került a BL-elődöntőt követő párizsi ünneplés során

Bajnokok Ligája
2025.05.08. 20:02

Dupla Tízes: minden idők egyik legjobb elődöntője után Inter–PSG a BL-fináléban

Bajnokok Ligája
2025.05.08. 19:48

Donnarumma: Mbappé nélkül egységesebb a PSG

Bajnokok Ligája
2025.05.08. 12:38

Egy lépésre a szent gráltól – a PSG sikerét ünnepelték a francia lapok

Bajnokok Ligája
2025.05.08. 11:11

Vége az álomnak – brit sajtóreakciók az Arsenal BL-búcsújára

Bajnokok Ligája
2025.05.08. 10:32
Ezek is érdekelhetik