Gyász: elhunyt a kórházba szállított szurkoló Skóciában
A kórházba szállítás után elhunyt az a szurkoló, aki rosszul lett a vasárnapi Kilmarnock–Hibernian skót élvonalbeli labdarúgó-mérkőzésen. A meccset a szünet után öt perccel félbeszakították, az eredményjelző akkor 1–1-et mutatott.
A Rugby Parkban az ötvenes éveiben járó férfi a lelátó első sorában lett rosszul, ezért a meccset félbeszakították az 50. percben. A gyanú szerint a Kilmarnock-szurkoló szívrohamot kapott, a helyszínen azonnal ellátták, majd kórházba szállították, ott azonban már nem tudták megmenteni az életét – a halálhírt a hatóságok is megerősítették.
A szurkolóról a család kérésére nem hoztak nyilvánosságra adatokat, mindössze annyit lehet tudni róla, hogy évek óta Kilmarnock-bérletes volt.
Legfrissebb hírek

Gyász: elhunyt a Videoton UEFA-kupa-döntős játékosa
Labdarúgó NB I
2025.10.16. 14:55

Gyász: elhunyt Madár Gábor, a ZTE korábbi vezetőedzője
Labdarúgó NB I
2025.10.15. 14:54

Gyász: elhunyt a tornász, aki egy olimpián nyolc érmet nyert
Torna
2025.10.14. 12:51

November 5-én vesznek végső búcsút Mezey Györgytől
Magyar válogatott
2025.10.13. 15:00
Ezek is érdekelhetik