Premjer-liga: Dzsudzsákék első döntetlenje a bajnokságban

2013.03.16. 17:26
Az orosz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premjer-liga) 21. fordulójában a Dzsudzsák Balázst végig a soraiban tudó Dinamo Moszkva 1–1-es döntetlent játszott a Kubany Krasznodar otthonában.

A 24. percben Alekszandr Kokorin góljával a kapura addig veszélytelen Dinamo szerezte meg a vezetést (0–1), majd öt perccel később a mérkőzés elejétől támadólag fellépő Kubany Ibrahima Baldé góljával egyenlített (1–1).Alekszandr Kokorin góljával a kapura addig veszélytelen Dinamo szerezte meg a vezetést (0–1), majd öt perccel később a mérkőzés elejétől támadólag fellépő Kubany Ibrahima Baldé góljával egyenlített (1–1).

A folytatásban is a hazaiak játszottak veszélyesebben, de újabb gólt már nem sikerült szerezniük. A vendégeknél a visszafogott teljesítményt nyújtó Dzsudzsák Balázs végigjátszotta a mérkőzést.

A két csapat között továbbra is két pont a különbség a táblázaton, a Dinamo első döntetlenjére huszonegy fordulót kellett várni a bajnokságban.

Érdekesség, hogy a legutóbbi négy Kubany–Dinamo találkozóból három 1–1-es döntetlenre végződött.