Ligue 1: két évvel hosszabbított edzőjével a Bordeaux

Vágólapra másolva!
2013.01.03. 10:27
Két évvel, 2015-ig hosszabbított vezetőedzőjével, Francis Gillot-val a francia labdarúgó-bajnokságban szereplő Girondins Bordeaux.

Gillot 2011-ben érkezett a csapathoz, és egyből Európa-ligás indulást jelentő helyre vezette a 2009-es bajnokot, amely az előtte levő két szezonban jobbára csak szenvedett a bajnokságban.

„Nem hezitáltam, amikor a tulajdonos, az edző és a menedzsment is bízik benned, a szurkolók pedig azt szeretnék, ha maradnál, nincs miről beszélni” – nyilatkozta Gillot.

A Bordeaux jelenleg hetedik helyen áll a francia pontvadászatban, kilenc egységgel lemaradva a listavezető PSG-től, az El kieséses szakaszában pedig a Dinamo Kijevvel találkozik.

A klub közben hosszú távú szerződésajánlatot tett Yoan Gouffrannak, aki 18 meccs alatt hét találatot szerzett a szezonban.

Legfrissebb hírek

Kerkez Milos minden idők második legdrágább magyar játékosa lett

Légiósok
17 órája

Az osztrák másodosztályba szerződött a legendás énekes fia

Minden más foci
18 órája

„Érthetetlen döntés...” – fellebbez kizárása ellen a Lyon

Francia labdarúgás
2025.06.25. 10:11

Adóssága miatt kizárták az Olympique Lyont a francia élvonalból

Francia labdarúgás
2025.06.24. 21:19

A Liverpool és a Leverkusen megegyezett Quansah átigazolásáról – sajtóhír

Angol labdarúgás
2025.06.22. 19:09

Florian Wirtz klubrekordot jelentő összegért a Liverpoolhoz igazolt – hivatalos

Angol labdarúgás
2025.06.20. 20:00

A Barcába távozó kapus helyére az Újpest volt játékosát szerződtette az Espanyol

Spanyol labdarúgás
2025.06.19. 17:31

Neymart BL-szereplők akarják?; az Arsenalnak a csatárvásárlással, a Lipcsének az edzőkereséssel vannak gondjai

Minden más foci
2025.06.17. 22:25
Ezek is érdekelhetik