Jótékonyság: olimpiai érmesek is futballoznak a Gabora-gálán

MTI MTIMTI MTI
Vágólapra másolva!
2013.01.04. 07:20
Szombaton huszonegyedik alkalommal rendezik meg a teremlabdarúgó Gabora-gálát, az öregfiúk jótékonysági eseményét Salgótarjánban.

A gála teljes bevételét – mint minden évben, most is – gyerekek kapják, ezúttal a Salgótarjáni Központi Általános Iskola és Diákotthon Dornyay Béla tagiskolája a kedvezményezett. A rendezvény fővédnöke Borkai Zsolt, a Magyar Olimpiai Bizottság elnöke.

A MOB tájékoztatása szerint az elmúlt húsz alkalommal összesen csaknem 60 millió forint támogatást sikerült átutalni iskoláknak, sportegyesületeknek.

A rendezvényen az FTC, a PMSC, a Rába ETO, az UTE, a Hotel Salgó és a Videoton vesz részt, ezen kívül a magyar olimpikonok csapata 16 órától a Sport TV válogatottjával, 17 órától pedig a Gabora Teammel játszik gálameccset. Az ötkarikás együttesben pályára lép Berki Krisztián tornász, Kammerer Zoltán kajakos, Fazekas Nándor kézilabdázó, Marosi Ádám öttusázó, Boczkó Gábor vívó, valamint Deák Bárdos Mihály és Lőrincz Tamás birkózó is.

Legfrissebb hírek

Kl-selejtező: Szegeden játssza visszavágóját a Kassa

Európa-konferencialiga
1 órája

Futballklub lett Snoop Dogg és Modric közös biznisze

Angol labdarúgás
1 órája

Szerződést bontott korábbi kapitányával a Vasas – hivatalos

Labdarúgó NB II
4 órája

Az MU megállapodott Mbeumóról; olasz válogatott csatárt igazolt a Napoli – pénteki transzferhíradó

Minden más foci
6 órája

A román sajtóban is Vécsei kimaradt 11-eseiről esett a legtöbb szó

Európa-liga
6 órája

„Mindig az elsők között futottam” – Détári Lajos exkluzív interjút adott a Nemzeti Sportrádiónak

Magyar válogatott
Tegnap, 14:14

Négyen sem tudták elvenni tőle! Videón Neymar 85. perces győztes gólja

Minden más foci
Tegnap, 8:56

Egyelőre zárt kapukat dönget a Bayern Nick Woltemade ügyében; megvan a lengyelek új szövetségi kapitánya

Minden más foci
2025.07.16. 16:02
Ezek is érdekelhetik