Brazília: Neymar továbbra sem akar Barcelonába költözni

Vágólapra másolva!
2013.01.13. 11:31
A korábban már szinte minden nagyobb európai klubcsapattal hírbe hozott brazil csodagyerek, Neymar elővette az átigazolási időszakokban szokásos nyilatkozatát, és közölte mindenkivel, hogy még mindig nem akarja otthagyni sem Brazíliát, sem pedig nevelőegyesületét, a Santos futballcsapatát – még a Barcelona kedvéért sem.

A brazil Santos 20 éves kiválósága újra leszögezte, hogy jelenleg semmi másra nem akar koncentrálni, csakis jelenlegi csapatára és a 2014-es világbajnokságra.

„Nincs szerződésem sem a Barcelonával, sem senki mással. Az egyetlen együttes, amely jelenleg érdekel, az a Santos, ugyanis ide köt a szerződésem kétezer-tizennégyig” – mondta a brazil kiválóság.

A már ilyen fiatalon a világ egyik legjobbjának tartott Neymar elmondta még, hogy egyelőre el sem tudna képzelni más helyet, ahol élhetne és játszhatna, ugyanis a klubján kívül a családja és a barátai is Sao Paulóhoz kötik.

Legfrissebb hírek

A Real Madrid a 93. percbeli Valverde-rakétával győzött az Athletic Bilbao ellen

Spanyol labdarúgás
4 órája

La Liga: négygólos döntetlent játszott a Villarreal és a Real Sociedad

Spanyol labdarúgás
8 órája

„Nem én vagyok a hős” – a 98. percben győztes gólt szerző Raphinha

Spanyol labdarúgás
14 órája

Hiába a vigói Iglesias-tripla, remek hajrával győzött a Barcelona

Spanyol labdarúgás
2025.04.19. 18:24

Yaakobishvili Áron triplázhat a Barcelonában  az UEFA Ifjúsági Liga megnyerésével

Légiósok
2025.04.19. 08:43

Megvan az orvosi jelentés Mbappé állapotáról, kiderült, játszhat-e az FC Barcelona elleni kupadöntőn

Spanyol labdarúgás
2025.04.18. 13:26

Ancelotti az FC Barcelona elleni kupadöntő után távozik Madridból – sajtóhír

Spanyol labdarúgás
2025.04.17. 16:55

Dupla Tízes: elmaradt a csoda – mentálisan gyengébb Real Madrid vagy feltörhetetlen Arsenal? 

Bajnokok Ligája
2025.04.17. 15:40
Ezek is érdekelhetik