Skócia: több mint fél év után gól nélkül maradt a Rangers

2011.11.19. 18:25
A Rangers nem bírt a St. Johnstone legénységével szombat délután (0–0), de előnye még így is tízpontos a Celtic előtt a skót labdarúgó-bajnokság tabelláján.

A Rangers kevés gólszerzési lehetőséget alakított ki az új menedzserrel, Steve Lomasszel érkező St. Johnstone ellen, és nem is sikerült a kapuba találnia. A glasgow-i kékek ebben a bajnoki szezonban először nem szereztek gólt – a Celtic elleni áprilisi rangadó (0–0) óta lejátszott 19 PL-meccsen mindig betaláltak legalább egyszer.

A Celtic Anthony Stokes második félidei duplájával 2–0-ra nyert a 38. perctől emberhátrányban játszó Inverness otthonában, így egy apró lépéssel közelebb került vetélytársához.

A Hearts négy forduló óta gólképtelen, ezúttal a Dundee Unitedtől kapott ki; magyar kapusát, Balogh Jánost nem nevezte a vendégcsapat. TABELLA, EREDMÉNYEK ITT!