Törökország: Rijkaardot Hagi válthatja a Galatasaray kispadján

Vágólapra másolva!
2010.10.19. 17:38
Török sajtóértesülések szerint nagyon rosszul áll Frank Rijkaard szénája a Galatasaraynál: a holland trénert magához rendelte Adnan Polat klubelnök, és magyarázatot kért a gyenge bajnoki szereplésre.

A Galatasaray nyolc forduló alatt már négy vereséget szenvedett el, és csupán a 9. helyet foglalja el a tabellán. A klubelnök a hírek szerint elvesztette a Rijkaardba vetett bizalmát, és a holland tréner ellen a hétvégi, Ankaragücü elleni kudarc (2–4 hazai pályán) már a szurkolók is tüntettek.

Amennyiben a vezetőség meneszti Rijkaardot, a „Kárpátok Maradonája", azaz a Galatasarayjal négy bajnoki címet, két-két Török Kupát és török szuperkupát, UEFA-kupát és európai Szuperkupát nyerő román Gheorghe Hagi lehet az utódja.

Hagi eddig a román válogatottnál, a Bursaspornál, a Politehnica Timisoaránál és a Steauánál edzősködött, valamint a 2004–2005-ös idényben már irányította egyszer a Galatasarayt. Az isztambuli sárga-pirosakkal 2005-ben Török Kupát nyert.

Legfrissebb hírek

Gyász: elhunyt Suscsák János korábbi játékvezető

Minden más foci
2 órája

Labdarúgás: a szomszédban járt az európai utánpótlás krémje

Utánpótlássport
9 órája

Gyász: elhunyt Gálvölgyi István labdarúgóedző

Minden más foci
Tegnap, 11:42

Bejelentések az ETO-nál, a ZTE-nél és Fehérváron, Kepa az Arsenalé – transzferhíradó

Minden más foci
2025.07.01. 22:15

Új klubja bejelentette Ansu Fati érkezését

Francia labdarúgás
2025.07.01. 14:34

Felfigyelt a Premier League a Real ifjú centerére; Nico Williams mégsem lesz a Barcáé?

Minden más foci
2025.06.30. 22:50

A török szövetség meghosszabbította Vincenzo Montella szerződését – hivatalos

Minden más foci
2025.06.30. 13:35

Klopp a klub-vb-ről: A valaha volt legrosszabb ötlet...

Klub-vb
2025.06.28. 16:38
Ezek is érdekelhetik