Franciaország: a Bayern nem engedi el Ribéryt fegyelmi tárgyalására

Vágólapra másolva!
2010.08.09. 13:12
A Bayern München nem engedi el Franck Ribéryt a Francia Labdarúgó-szövetség (FFF) fegyelmi tárgyalására.

Az FFF fegyelmi bizottsága a válogatott világbajnokság alatti „sztrájkját” vizsgálja, és augusztus 17-re rendelte be Ribéryt.

„Az idézésről nem egyeztek meg a Bayern Münchennel, a FIFA szabálykönyve alapján nincs elengedési kötelezettségünk, így Ribéry nem utazik Franciaországba. A francia szövetségnek nincs joga egyoldalúan hazahívni Ribéryt, amikor a játékosnak a Bayernben van dolga. A Bundesliga-felkészülés előbbre való a francia konfliktusoknál” – közölte a müncheniek részéről Karl-Heinz Rummenigge.

Ribéry mellett még Patrice Evrának, Nicolas Anelkának, Éric Abidalnak és Jérémy Toulalannak kell(ene) megjelennie a fegyelmi bizottság előtt.

Legfrissebb hírek

„Csakis az ETO Stadionban!” – üzentek a győriek a Kl-selejtezős rájátszásról

Európa-konferencialiga
3 órája

LIGUE 1 2025–2026 – MENETREND, EREDMÉNYEK, TABELLA

Francia labdarúgás
4 órája

Testvérét követte Yaakobishvili Antal, eldőlt a jövője – hivatalos

Spanyol labdarúgás
6 órája

Sancho igent mondott a Romának, a ZTE ragaszkodik fiataljához – pénteki transzferfigyelő

Minden más foci
7 órája

NS-jótékonyság: megvannak az Álombajnokság északi régiós döntősei

Labdarúgó NB II
9 órája

A Real Madrid Xabi Alonso vezetésével vágna vissza a Barcelonának

Spanyol labdarúgás
9 órája

A Man. City sztárja: Képmutatás lett volna megtapsolni a Liverpoolt...

Angol labdarúgás
10 órája

A Lyon felbontotta Matics szerződését, a Villa ajánlatot tett Asensióért – csütörtöki transzferhíradó

Minden más foci
21 órája
Ezek is érdekelhetik