Futsal: kikaptunk Costa Ricától, a 11. helyért játszunk Peruval

2009.07.05. 23:35
A magyar futsalválogatott péntek éjszaka Costa Rica ellen lépett pályára a Brazíliában megrendezetett V. Futsal Grand Prix-n. Kozma Mihály együttese 1–0-ás félidő után 5–2-es vereséget szenvedett, magyar csapat góljait Dróth Zoltán és Harnisch Ákos szerezte. A válogatott szombat éjjel Peru ellen vívja utolsó mérkőzését a tornán, mely a 11-12. helyről dönt.
Az első félidőben Costa Rica szerzett vezetést, ám Dróth Zoltán a 27. percben kiegyenlítette az állást. Ezután azonban csapatunk tagjai több hibát vétettek, s ezeknek eredményeképp ellenfelünk kétgólos előnyt szerzett. Harnisch Ákosnak sikerült egygólosra csökkenteni a hátrányt, ám a finisben ismét nem koncentráltunk eléggé, s a meccs befejezése előtt ellenfelünk két alkalommal is a kapunkba talált.Együttesünk szombat éjjel Peru ellen búcsúzik a tornától.