Libertadores-kupa: nem bírt a Gremio a Cucutával

2007.02.28. 12:37
A Libertadores-kupa második fordulójában, a 3. csoportban a brazil Gremio hazai pályán nem bírt a kolumbiai Cucutával, a találkozó gólnélküli döntetlennel zárult.
William Antunes (Gremio, balra) állítja meg Charles Castrót (Cucuta, jobbra)
Reuters
Reuters

Nem lehet azt mondani, hogy nevezett két csapat ontja a gólokat a sorozatban: első mérkőzésükön a Gremio 1-0-ra nyert a Cerro Porteno ellen, a Cucuta pedig 0-0-t játszott a Tolumával.

A mexikói Toluca a 7. csoportban hazai pályán 2-1-re kikapott a bolíviai Bolivar csapatától. Utóbbiak második mérkőzésük után is veretlenek tudtak maradni.

Az 1. csoportban az argentin Banfield 4-1-re verte az uruguayi Nacionalt. Az első félidő közepén járva a vendégek a 22. percben előbb egyenlítettek, majd hét perccel később már kétgólos hátrányba kerültek.

A Nacional második mérkőzésén is vereséget szenvedett:

LIBERTADORES-KUPA, MÁSODIK FORDULÓ:

1. CSOPORT: Banfield (argentin)-Nacional (uruguayi) 4-1 (Dario Cvitanich 7., Martin Andrizzi 24., 29., Cristian Luchetti 64. – 11-esből, ill. Walter Calderon 22)
3. CSOPORT: Gremio (brazil)-Cucuta (kolumbiai) 0-0
7. CSOPORT: Toluca (mexikói)-Bolivar (bolíviai) 1-2 (Silva 2., ill. Viglianti 54., Sillero 59.)