Hollandia: Bodor gólt lőtt, a Roda pontot szerzett

2007.02.04. 17:48
Bodor Boldizsár (képünkön) együttese, a Roda Kerkrade Rotterdamban 2-2-es döntetlent játszott a helyi Sparta gárdájával, a magyar légiós góllal vette ki a részét a pontszerzésből.

Bodor korai találatával indult a mérkőzés és a szünetben a vendégek őrizték is egygólos előnyöket.

Mígnem a második félidő elején nyolc perc alatt fordítottak a házigazdák: Polak tizenegyesből egyenlített, Lopes találatával pedig már a vendéglátóknál volt az előny.

Azonban Oper a 78. percben gólt szerzett, így nem távoztak pont nélkül a vendégek.

Bodor csapata hatodszor játszott döntetlent a szezonban, 33 ponttal a nyolcadik helyen állnak, a Sparta Rotterdam másodszor ért el döntetlent, 25 ponttal a 13. helyen maradtak.

HOLLAND ÉLVONALBELI LABDARÚGÓ-BAJNOKSÁG (EREDIVISIE)

• Sparta Rotterdam-Roda Kerkrade 2-2 (Polak 52. - 11-esből, Lopes 60., ill. Bodor 6., Oper 78.)