Scolarinál nincs a legjobb háromban Ronaldinho

Vágólapra másolva!
2006.11.07. 20:47
Címkék
Luis Felipe Scolari, a portugál labdarúgó-válogatott jelenlegi és a brazil nemzeti tizenegy korábbi szövetségim kapitánya elmondta: nem írta fel az aranylabdás Ronaldinho nevét a szavazólapjára az idei FIFA Év Játékosa választáson.
Scolari nem félt bevallani: az idén nála nem Ronaldinho a nyerő
Scolari nem félt bevallani: az idén nála nem Ronaldinho a nyerő
Scolari nem félt bevallani: az idén nála nem Ronaldinho a nyerő
Scolari nem félt bevallani: az idén nála nem Ronaldinho a nyerő

Az 58 éves, a brazilokkal 2002-ben világbajnokságot nyerő szakember újságírók előtt kijelentette: ő azt a Thierry Henryt látta az esztendő legjobbjának, akinek a góljával Franciaország válogatottja elütötte a továbbjutástól a címvédő selecaót a nyári németországi vb-n.

A Felipão (Nagy Fülöp) becenevű tréner a második helyen Kakát, az AC Milan brazil játékmesterét jelölte meg, harmadikként pedig John Terryt, a Chelsea és az angol válogatott védőjét jelölte meg.

"Háromszor szavaztam már Ronaldinhóra, de most más játékosokat választottam" – közölte az edzői pályafutása során 17 klubcsapatnál és két válogatottnál dolgozó Scolari.

A tavaly az Aranylabda mellett a nemzetközi szövetség által a szövetségi kapitányok szavazati alapján az év legjobbjának járó díjat is megszerző Ronaldinho tagja volt annak a brazil válogatottnak, amelyet Scolari 2002-ben győzelemre vezetett a koreai-japán rendezésű vb-n.

Könnyen lehet, hogy az idén nem Ronaldinhót koronázzák meg, pedig Bajnokok Ligája-győzelemig és bajnoki címig vezette a Barcelonát
Reuters
Könnyen lehet, hogy az idén nem Ronaldinhót koronázzák meg, pedig Bajnokok Ligája-győzelemig és bajnoki címig vezette a Barcelonát
Legfrissebb hírek

Mérkőzéseket dönt el a Liverpoolban Szoboszlai Dominik; Borbély Balázs: A kupadöntő lehetne az évad csúcspontja

E-újság
1 órája

Pénteki sportműsor: FTC–DVTK, Vitek Dárius vb-döntőben birkózik

Minden más foci
1 órája

Nyilvános vergődés – Malonyai Péter publicisztikája

Tenisz
2 órája

Nem sikerült szépen a BL-visszatérés, Sallai Rolandék csúnya vereségbe szaladtak bele Németországban

Bajnokok Ligája
2 órája

Marcus Rashford duplájával a Barcelona nyert a Newcastle vendégeként

Bajnokok Ligája
2 órája

Korai kiállítás döntött, a Manchester City két góllal legyőzte a Napolit

Bajnokok Ligája
2 órája

A Magdeburg nyerte a Barca elleni csúcsrangadót a férfi kézilabda BL-ben

Kézilabda
3 órája

Ötgólos meccsen győzte le Romániát, előnnyel utazhat a visszavágóra a magyar futsalválogatott

Magyar válogatott
3 órája
Ezek is érdekelhetik