Barátságos mérkőzés: kikaptak a portugálok Dániától

Vágólapra másolva!
2006.09.01. 22:15
Címkék
Barátságos labdarúgó-mérkőzésen Koppenhágában a vb-elődöntős portugálok kétgólos vereséget szenvedtek a házigazda dán együttestől.A találkozó a dánok Tomasson góljával a 15. percben szereztek vezetést, ám ezt két perccel később Carvalho egalizálta.
Nem sokáig örülhettek az egyenlő állásnak a vendégek, ugyanis Kahlenberg a 21. percben újra vezetéshez juttatta a házigazdákat.

A második felvonás 13. percében másodszor is egyenlíthettek volna a vendégek, ám Cristiano Ronaldo büntetőt hibázott.

Ami nem sikerült a támadónak, az sikerült védőtársának: Carvalho a 66. percben másodszor is egyenlíteni tudott.

A hajrában aztán a 78. percben előbb Jörgensen, majd a lefújás pillanataiban Bendtner is betalált a vendégek hálójába, kialakítva így a 4-2-es végeredményt.

KOPPENHÁGA, BARÁTSÁGOS MÉRKŐZÉS:
Dánia Portugália 4-2 (2-1)
Gólszerzők: Tomasson (15.), Kahlenberg (21.), Jörgensen (78.), Bendtner (90.), ill. Carvalho (17., 66.)
Legfrissebb hírek

Szombati sportműsor: Magyarország–Ausztrália férfi pólómeccs a vizes vb-n

Minden más foci
35 perce

A görögök legyőzésével közel kerültünk a csoportelsőséghez; Guzi Blanka: Remek érzés megélni a fejlődést

E-újság
40 perce

A piac varázslói – Moncz Attila publicisztikája

Angol labdarúgás
55 perce

Bravúrral van remény – Thury Gábor jegyzete

Európa-liga
55 perce

Lyles visszavágott Tebogónak; Takács Boglárka nyolcadik lett a monacói Gyémánt Liga-viadalon

Atlétika
1 órája

A spanyolok legyőzték az olaszokat, akik így is továbbjutottak a csoportból a női Eb-n

Minden más foci
1 órája

Kosár: győzelemmel kezdett a B-divíziós Eb-n az U20-as férfiválogatott

Utánpótlássport
2 órája

A Liverpool visszavonultatja Diogo Jota mezszámát – hivatalos

Angol labdarúgás
2 órája
Ezek is érdekelhetik