Marseille: elmarad a PSG elleni meccs?

Vágólapra másolva!
2006.03.03. 11:52
Címkék
A francia labdarúgó-bajnokság élvonalában szereplő Olympique Marseille nem akarja lejátszani a Paris Saint-Germain elleni bajnoki mérkőzését.

A Marseille elnöke, Pape Diouf azzal indokolja az elhatározást, hogy a fővárosiak nem bocsátották a rendelkezésükre azt az 500 jegyet, amit igényeltek, hanem a párizsi szurkolóknak adták el, egyben beültetve őket a marseille-iek szektorába.

"Nem vagyunk a PSG bábjai, hogy bármit megcsináljanak velünk, emiatt nem akarunk pályára lépni. Ugyanezt kellett volna tennünk tavaly is, amikor a helyi huligánok megtámadták a szurkolóink buszát és betörték annak ablakait."

A PSG-OM párharc történetében sokszor volt balhé, a két szurkolótábor nagyon utálja egymást. A Marseille az ötödik, a PSG a nyolcadik helyen áll a tabellán.
Legfrissebb hírek

Argentínába szerződik az As Roma világbajnok középpályása

Minden más foci
8 perce

Már a csoportkörben is lesz mit nézni a férfi vízilabda-vb-n

Vizes vb 2025
30 perce

Kölcsönben folytathatja a Barcelona magyar kapusa – sajtóhír

Légiósok
31 perce

Megműtötték a Paks válogatott játékosát

Európa-liga
51 perce

Pethő Ákosnak csak egy meccs miatt van hiányérzete

Kosárlabda
1 órája

Öttusa: négy nővér – sikersztori folytatásokban

Utánpótlássport
1 órája

Vécsei Bálint: Már jó néhány ilyen meccsen játszottam, nem ijedek meg senkitől

Európa-liga
1 órája

Nemet mondott Szaúd-Arábiára Rodrygo; a PL-ből igazolna csatárt a Roma – szerdai transzferhíradó

Minden más foci
1 órája
Ezek is érdekelhetik