Primász Ágnes elemében volt

Benke ZoltánBenke Zoltán
2006.11.26. 01:20
A női bajnokság elhalasztott 4. fordulójának rangadóján a dunaújvárosiaknál továbbra is hiányzott Varga Andrea – mint kiderült, nagyon.
Cassie Azevedo viszont hiányozni fog, a szombati volt ugyanis a búcsúmérkőzése, mivel Olaszországban folytatja a pályafutását. Több elrontott támadás után a vendégek összekapták magukat, Primász Ágnes találatára Szücs Gabriella még válaszolt, ám Ráski Lilla, Primász, valamint Ipacs Barbara góljaival már az első nyolc percben tetemes előnyhöz jutott az OSC. A folytatásban Brávik Fruzsina és Menczinger Kata gólpárbaja döntetlenül végződött, Tiba Zsuzsanna látványos csavarja után pedig tovább növelték előnyüket az újpestiek. Térfélcsere után érte el első részsikerét a hazai együttes, ám a pontszerzés reménytelennek látszott (5–8). Csoda nem történt, a gyenge napot kifogó Dunaújváros ezúttal is simán kikapott a volt játékosa, Primász vezérelte OSC-től.A női bajnokság egy ideig szünetel, legközelebb januárban, a 12. fordulóban találkoznak a csapatok. Az első helyen az Újpest-OSC várja az új esztendőt.DUNAÚJVÁROSI FŐISKOLA-ELCO - ÚJPEST-OSC-CEMELOG 7–11
(1–4, 2–3, 2–1, 2–3)

Dunaújváros, 100 néző. V: Németh András, Székely Z.
DUNAÚJVÁROS: Brávik H. – Poszkoli, Szücs 1, Brávik F. 2, Sipos 1, Zsámbok 1, Benkő T. 1. Cs: Jankovics (kapus), Azevedo, Huszka, Benkő N. 1. Edző: Mihók Attila
ÚJPEST-OSC: MENCZINGER M. – RÁSKI 1, Ipacs 2, Zantleitner, PRIMÁSZ 4, MENCZINGER K. 2, TIBA 2. Cs: Porvay, Keszthelyi, Kisteleki O., Bede. Edző: Becsey Péter
Gól – emberelőnyből: 6/2, ill. 4/3

Mestermérleg
Mihók Attila:
– Hasonló volt a helyzet, mint a múlt héten: nem értjük egymást sem támadásban, sem védekezésben.
Becsey Péter: – Gratulálok a lányoknak, azt láttam viszont a medencében, amit a parton megbeszéltünk.

FLORIOL OB I, NŐK
Domino-BHSE-Polo–Hungerit-Top Cop-Szentesi VK 12–3 (5–2, 2–0, 2–1, 3–0).
G: Györe A., Tóth I. 3-3, Tomaskovics, Tóth L. 2-2, Valkai Á., Kiss A., ill. Dalmády Sz. 2, Hevesi.
ASI-Rehau-ELTE–BVSC 9–12 (0–4, 4–2, 4–3, 1–3). G: Ábel, Gál K., Molnár T. 2-2, Virág, Török, Tiszai, ill. Rédei 6, Gruber, Csabai 2-2, Bodor, Hőnig.